Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konsultant biznesowy z językiem obcym

GO GLOBAL GROUPO firmie

  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o dzieło, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

GO GLOBAL GROUP

Aleje Jerozolimskie 93

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie rozmów i negocjacji biznesowych w wybranym języku obcym;

  • Aktywne identyfikowanie podmiotów biznesowych z rynków zagranicznych;

  • Nawiązywanie współpracy z zagranicznymi przedsiębiorcami i organizacjami;

  • Koordynacja działań sprzedażowych wybranych produktów.

Nasze wymagania

  • Biegła znajomość minimum jednego z wymienionych języków na poziomie B2/C1: angielski, arabski, czeski, duński, fiński, francuski, japoński, niemiecki, norweski, rosyjski, rumuński, słowacki, szwedzki, ukraiński, włoski.

  • Zaangażowanie, elastyczność oraz skrupulatność;

  • Rozwinięte umiejętności interpersonalne;

  • Otwarte i kreatywne podejście;

  • Do współpracy poszukujemy osób posługujących się przynajmniej jednym ze wskazanych powyżej języków obcych.

Mile widziane

  • Doświadczenie w relacjach B2B i w sprzedaży.

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie między 1000,00 - 6500,00 zł netto za projekt

  • Elastyczną pracę zdalną;

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w środowisku biznesowym;

  • Bezpośrednią współpracę z Partnerami;

  • Przyjazną i swobodną atmosferę;

  • Okazję do zdobycia doświadczeń w pracy z ekspertami z różnych branż;

  • Unikatową możliwość rozwoju zawodowego.

GO GLOBAL GROUP to grupa doświadczonych, profesjonalnych i działających w wymiarze międzynarodowym ekspertów. Nasz zespół tworzą analitycy, eksperci branżowi, naukowcy oraz specjaliści z zakresu eksportu, innowacji, reklamy i prawa. Posiadamy sieć partnerów biznesowych i współpracowników w większości Państw na świecie. Wspieramy zarówno podmioty z sektora biznesu jak i sektora publicznego. Specjalizujemy się w strategicznym doradztwie biznesowym, w szczególności wprowadzaniu firm na rynki zagraniczne. Dla naszych klientów m. in. organizujemy targi międzynarodowe, realizujemy kampanie reklamowe oraz opracowujemy badania marketingowe.

Przewiń do profilu firmy

Dodatkowe informacje

  • Strona www: www.goglobalgroup.pl

  • FB: https://www.facebook.com/goglobalgroup

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj. Wpisując w tytule maila hasło np. „niemiecki”, „angielski” lub „niemiecki i angielski”, w zależności od znajomości danego języka obcego.