Logo Pracuj.pl

EPG Sp. z o.oO firmie

  • Sopot, pomorskie
  • umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu
  • asystent
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 10
  • Praca zmianowa:
    nie
  • Dni pracy:
    dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota
  • Godziny pracy:
    elastyczny grafik
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:
    nie
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna
  • System wynagrodzeń:
    stała podstawa + prowizja

EPG Sp. z o.o

Mikołaja Reja 13

Sopot

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Nie pracujemy jako sprzedawcy/handlowcy ale jako doradcy klientów. Umawiamy spotkania dotyczące nowych źródeł ciepła.
  • Nasza praca nie polega na sprzedaży i "wciskaniu" klientom niepotrzebnych rzeczy, jesteśmy pierwszym kontaktem w sprawie EKO rewolucji

Nasze wymagania

  • Lubisz i szanujesz ludzi - motywują Cię rozmowy o Słońcu, ciepłych dniach i „pogodzie” to znak, że masz znakomite zdolności interpersonalne
  • Lubisz rozmawiać, a nie prowadzić monolog – będziesz w zespole umiejętnie budującym relacje z Klientami - łatwość w prowadzeniu rozmów

To oferujemy

  • wynagrodzenie podstawowe oraz system prowizyjny
  • możliwość rozwoju w branży OZE
  • pracę w zgranym zespole, w którym wszyscy mówimy sobie po imieniu,
  • wsparcie lidera
  • rozbudowany i intuicyjny system CRM,

Benefity

  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne

EPG Sp. z o.o - całkowicie niezależny podmiot, który jest liderem branży fotowoltaicznej na rynku. Zajmujemy się odnawialnymi źródłami energii i współpracujemy z międzynarodowymi koncernami energetycznymi. Realizujemy zarówno duże inwestycje, jak i mniejsze, dostarczając ogniwa fotowoltaiczne także do gospodarstw domowych. Wyróżnia nas dbałość o klienta i skupianie się na budowaniu długoterminowych relacji. DOŁĄCZ do NAS jeśli poszukujesz zespołu kierującego się partnerstwem, rozwojem oraz elastycznością. Więcej o nas znajdziesz na: www.epg.eco.

Konsultant Call Center - umawianie spotkań, Mikołaja Reja 13, Sopot