Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konsultant Call Center

SIGNAL IDUNA Polska Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • umawianie ubezpieczonych na konsultacje lekarskie,

  • weryfikowanie uprawnień ubezpieczonych,

  • informowanie o zakresie usług medycznych,

  • przyjmowanie zapytań Klientów i przekazywanie do odpowiednich komórek.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w obszarze obsługi Klienta w Call Center,

  • wykształcenie związane z kierunkami medycznymi (mile widziane ale niekonieczne),

  • dobra znajomość pakietu MS Office,

  • bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność, terminowość,

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • umowę o pracę lub umowę-zlecenie,

  • pracę zmianową,

  • możliwość pracy zdalnej,

  • ścieżkę kariery - rozwój zawodowy, podnoszenie kwalifikacji oraz awans,

  • opiekę medyczną, kartę Multisport,

  • przyjazną atmosferę pracy,

  • pracę w siedzibie w centrum Warszawy przy stacji linii metra M2.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

SIGNAL IDUNA Polska Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.

Polskie spółki SIGNAL IDUNA należą do niemieckiej Grupy SIGNAL IDUNA, która jest jedną

z największych firm ubezpieczeniowych na rynku niemieckim i od ponad 100 lat dba o bezpieczeństwo milionów osób w Niemczech, Polsce, Rumunii, Szwajcarii oraz na Węgrzech.

Przewiń do profilu firmy