Logo Pracuj.pl

Konsultant Call Center (z językiem serbskim)

Polski Bank Komórek Macierzystych S.A.O firmie

  • Łódź
    Łódź, łódzkie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Sprzedaż usług/proponowanie zawiązywania umów
  • Obsługa dedykowanej skrzynki e-mail
  • Wykonywanie połączeń wychodzących oraz obsługa połączeń przychodzących
  • Wprowadzanie danych do systemu CRM
  • Sprawdzanie poprawności danych wpisywanych do systemu CRM
  • Dbanie o obieg informacji w zespole

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie
  • Język angielski minimum B2
  • Język właściwy (serbski): minimum C1
  • Znajomość środowiska Microsoft Office
  • Otwartość i komunikatywność
  • Umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • Umowę o pracę lub inna dogodną formę zatrudnienia
  • System kafeteryjny
  • Dodatkowy dzień wolny z okazji urodzin

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • dofinansowanie wypoczynku

DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU JUŻ DZIŚ!

Polski Bank Komórek Macierzystych S.A.

Polski Bank Komórek Macierzystych jest największym bankiem komórek macierzystych w Polsce. Zaufało nam już ponad 400 000 Rodziców, co stanowi 85% Rodziców, którzy podjęli decyzję o bankowaniu komórek macierzystych

z krwi pępowinowej przy porodzie. Jakość PBKM potwierdzają liczne certyfikaty i zaufanie jakim darzą nas takie instytucje jak Ministerstwo Zdrowia, czy Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników.

Konsultant Call Center (z językiem serbskim), Łódź