Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konsultant ds. obsługi klienta

Strefa Energii

4 0005 000 brutto / mies.
  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa zlecenie
  • część etatu
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • umawianie bezpłatnych spotkań dla handlowców

  • budowanie pozytywnych relacji z klientami w trakcie rozmów telefonicznych

  • praca na wyznaczonych celach

  • raportowanie wyników pracy

Nasze wymagania

  • dyspozycyjność minimum 30h w tygodniu

  • łatwość w nawiązywaniu relacji z klientem oraz komunikatywność

  • swoboda w prowadzeniu rozmów przez telefon

  • chęć uczenia się i rozwoju

To oferujemy

  • nie wymagamy doświadczenia, ponieważ wszystkiego Cię nauczymy

  • atrakcyjne wynagrodzenie [ stawka podstawowa + prowizja + premia ]

  • płatne szkolenie wdrożeniowe, szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

  • pakiet medyczny, sportowy i zdrowotny

  • przejrzystą ścieżkę awansu

  • pracę wśród młodych pasjonatów obsługi klienta na najwyższym poziomie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą prześlij nam swoje CV.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Cześć, jesteśmy młodym zespołem budującym własną przyszłość na rynku energetyki w Polsce. Nasza wiedza i ponad dziesięcioletnie doświadczenie pozwala Nam dostarczać wygodę i bezpieczeństwo poprzez modernizację domów oraz rozwijać energetycznie europejskie firmy.

Oferujemy kompleksowe usługi opierające się na rzetelnym projektowaniu i wykonywaniu instalacji między innymi systemów grzewczych. Przeprowadzamy klienta przez cały proces: od dostarczenia wiedzy po dobór instalacji, podpięcie czy serwisowanie. Jednak przede wszystkim dbamy o to, by zapewnić naszym klientom komfort i spokój podczas codziennego użytkowania wybranych rozwiązań.

Jesteśmy nastawieni na człowieka, dlatego ponad 90% klientów poleciłoby Nas dalej. To napędza Nas do dalszego rozwoju, który wspieramy w naszej organizacji. U ludzi cenimy sobie uczciwość, odpowiedzialność i koleżeństwo.

W naszym otoczeniu chcemy ludzi, którzy nie tylko dzielą się swoimi pomysłami i doświadczeniem, ale mówią wprost o swoich potrzebach. Budujemy szczery i otwarty zespół, głodny nowych wyzwań.

Jeśli Twojej wartości są podobne, zapraszamy do współpracy !

Przewiń do profilu firmy