Ta oferta pracy jest nieaktualna od 115 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Konsultant Centrum Pomocy

  • kujawsko-pomorskie
  • Specjalista
  • 27.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    iPOS SA

    Mówi się, że tylko 2 na 10 startupów przeżywa pierwszą fazę rozwoju. Nie zmienia to faktu, że praca w nich, jak żadna inna dostarcza ciekawych i niezapomnianych doświadczeń. Powodem jest realizacja projektu mającego realny wpływ na zmianę otaczającego nas świata.

    Jeśli chcesz pracować przy nowatorskim projekcie w najciekawszej i dającej najwięcej satysfakcji fazie rozwoju, który ryzyko bycia jednym z 8 ma już za sobą... dołącz iPOS SA!

    Zrealizowaliśmy projekt z ogromnym potencjałem, na który czeka 1,5 miliona potencjalnych klientów tylko na rynku polskim. Pracujemy w rozproszonym środowisku opartym o usługi w chmurze. Cenimy sobie elastyczny i dostosowany do własnych preferencji styl pracy i chętnie podzielimy się z Tobą naszym nieszablonowym podejściem. Poszukujemy utalentowanych i kreatywnych ludzi z pasją na stanowisko:

    Region: kujawsko-pomorskie

    Opis stanowiska:

    • zapewnienie najwyższej jakości obsługi i doradztwa dla Klientów
    • budowanie relacji z Klientami
    • indywidualne podejście do potrzeb każdego Klienta
    • aktywna sprzedaż produktów

    Wymagania:

    • pozytywne nastawienie do ludzi
    • umiejętność zadawania trafnych pytań, słuchania i wyjaśniania
    • samodyscyplina i dobra organizacja pracy
    • praktyczna obsługa komputera
    • znajomość zagadnień związanych z handlem detalicznym oraz doświadczenia w obsłudze kasowej będzie dodatkowym atutem
    • gotowość do pracy zmianowej

    Oferujemy:

    • pracę zdalną
    • wynagrodzenie zależne od efektów pracy
    • współudział przy projekcie tworzącym nową rzeczywistość świata Retailu
    • nowoczesne narzędzia pracy
    • realny wpływ na rozwój projektu

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez iPOS SA z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

    Informujemy, że Administratorem danych jest iPOS SA z siedzibą w Warszawie przy Al. Jerozolimskich 162A. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.