Konsultant Centrum Telemarketingu

VECTRA S.A.

  • Gdynia

    Gdynia, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

Jeżeli potrafisz sprzedawać i sprawia ci to przyjemność - właśnie ciebie potrzebujemy!

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży, jeśli go nie posiadasz wystarczą chęci do pracy nad sobą przy naszym wsparciu,

  • Zaangażowanie w pracę i samodyscyplina,

  • Pozytywne nastawienie,

  • Przestrzeganie jasno określonych zasad pracy,

  • Umiejętność pracy z komputerem i programami biurowymi,

  • Praca w zespole pełnym zapału.

To oferujemy

  • Zarobki: podstawa + prowizja nawet do 6000 zł,

  • Dodatkowe gratyfikacje: całoroczne, półroczne, dwumiesięczne i miesięczne konkursy sprzedażowe, w których nagrodzimy Cię nie tylko pieniężnie, ale i nagrodami rzeczowymi,

  • Karta Multisport,

  • Dostęp do platformy kafeteryjnej,

  • Elastyczne godziny pracy,

  • Wolne weekendy,

  • Ciągle się rozwijamy, dlatego awans jest w zasięgu ręki,

  • Dostarczamy wszystkich niezbędnych narzędzi pracy,

  • Cykl specjalistycznych szkoleń, zdobywanie doświadczenia i podnoszenie Twoich kwalifikacji.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • firmowa biblioteka

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dostęp do platformy kafeteryjnej

VECTRA S.A.

Vectra to wiodący na rynku ogólnopolski kablowy operator telekomunikacyjny, który oferuje klientom pakiet nowoczesnych usług. Wieloletnie doświadczenie firmy, bogata oferta oraz systematyczny rozwój ugruntowały jej silną pozycję w branży. Rynek telekomunikacyjny, w którym działa zmienia się dynamicznie, wymaga ciągłego doskonalenia usług i wprowadzania innowacyjnych rozwiązań z różnych obszarów biznesowych. Dotychczasowy sukces Vectry to przede wszystkim wynik zaangażowania i kreatywności całego zespołu, któremu firma daje możliwość rozwoju zawodowego na wielu płaszczyznach.

Przewiń do profilu firmy