Oferta pracy

Konsultant Confluence

Schattdecor Sp. z o.o.O firmie

  • Tarnowo Podgórne (pow. poznański)

    Tarnowo Podgórne (pow. poznański), wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 7 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Attlasian Confluence

Mile widziane

  • Attlasian Jira

  • Microsoft SharePoint

System operacyjny

O projekcie

Poszukujemy obecnie osoby na stanowisko Konsultanta Confluence w naszej firmie w Tarnowie Podgórnym.

Osoba na tym stanowisku przejmie wiodącą rolę w rozwijaniu platformy intranetowej opartej na środowisku Attlasian Confluence wykorzystywanej przez wszystkie zakłady w grupie Schattdecor. Dołączy do polskiego Działu IT, lecz na co dzień będzie ściśle współpracować z działem IT niemieckiej Centrali Schattdecor.

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie aplikacyjną warstwą Attlasian Confluence (będziesz główną osobą kontaktową)

  • wsparcie oraz dalsze rozwijanie istniejącej aplikacji Wiki

  • wdrażanie nowych rozwiązań razem z Działem IT w Centrali

  • zarządzanie uprawnieniami użytkowników

  • planowanie i kontrola działania aplikacji zewnętrznych dostawców

  • doszkalanie i wspieranie użytkowników w zakresie pierwszej i drugiej linii wsparcia

Nasze wymagania

  • ukończone studia wyższe z zakresu informatyki lub pokrewnej

  • doświadczenie w rozwoju i standaryzowaniu rozwiązań Attlasian Confluence

  • posiadanie wiedzy w zakresie zarządzania informacją, usługami i projektami

  • język angielski niezbędnie na poziomie przynajmniej B2

  • zdolność analitycznego myślenia

  • komunikatywność i chęć do pomocy

  • umiejętność pracy w zespole

  • elastyczność

  • umiejętności organizacji własnej pracy

  • znajomość Attlasian Jira

  • znajomość Microsoft SharePoint

  • znajomość języka niemieckiego będzie plusem

Podział czasu pracy
50%

Współpraca z niemieckim działem IT

40%

Confluence tech support

10%

Praca w ramach polskiego działu IT

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 3

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne

To oferujemy

  • praca w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • praca w systemie 3-zmianowym

  • jasno określone kryteria dotyczące rozwoju i awansu

  • umowę o pracę na czas nieokreślony po 12 miesiącach

  • 13 pensja

  • ergonomiczne warunki pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

Etapy rekrutacji
1

I etap to rozmowa rekrutacyjna online

2

II etap to rozmowa rekrutacyjna na miejscu

3

III etap to złożenie oferty i podpisanie listu intencyjnego

Schattdecor Sp. z o.o.

Produkowane przez nas powierzchnie dekoracyjne znajdziesz na meblach, drzwiach, panelach i elementach wyposażenia wnętrz. Producenci z branży drzewnej i meblowej mogą wybierać pomiędzy zadrukowanymi papierami dekoracyjnym, foliami finish i filmami melaminowymi z naszej bogatej kolekcji wzorów drewnopodobnych, kamieniopodobnych oraz fantazyjnych. Firma Schattdecor specjalizuje się m.in. w produkcji folii typu Smartfoil i jest jednym z największym oferentów produktów tego typu na rynku.

Przewiń do profilu firmy

Dlaczego powinieneś do nas dołączyć?

  • "Od pracowników, dla pracowników - filozofia, której doświadczasz każdego dnia."

  • nie czynimy różnic pomiędzy pracownikami, kolegami, klientami i dostawcami - wszystkie relacje są dla nas ważne

  • relacje koleżeńskie - nigdy kosztem drugich

  • miej wpływ na swoją okolicę - współpracujemy z władzami lokalnymi i dbamy o nasze najbliższe otoczenie

  • cenimy indywidualizm, umiejętności współpracy, pomysłowość i nie boimy się zmian