Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konsultant Contact Center

FALLWORK SP. Z O.O.

3 600 brutto / mies.
  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Dla naszego Klienta, stabilnego producenta z międzynarodowym kapitałem, który obecnie wzmacnia swoje struktury poszukujemy osoby, która dołączy do zespołu i obejmie stanowisko Kontroler Finansowy - Kontroler kosztów HR

Twój zakres obowiązków

  • podejmowanie edycji w zakresie posiadanych kompetencji odnośnie problemów Klienta- wykonywanie poleceń przełożonego

  • wprowadzanie danych do systemów informatycznych

  • weryfikacja wniosków

  • prowadzenie akcji marketingowych

  • przyjmowanie zgłoszeń Klientów

Wymagania pracodawcy

  • wykształcenie minimum średnie

  • znajomość programów MS Office

  • umiejętność szybkiego pisania na klawiaturze

Pracodawca oferuje

  • stawka podstawowa 3600zł + premie

  • dyspozycyjność w godz. 7-21 (praca 8 godz. z podziałem na zmiany)

  • zatrudnienie od zaraz

  • pracę u największego dystrybutora gazu i ropy w Polsce

  • możliwość rozwoju

FallWork Sp zo.o. (wpis do rej. nr 6231), to firma współpracująca z najbardziej wymagającymi Klientami, którzy poszukują pracowników o najlepszych kwalifikacjach i kompetencjach jednocześnie starają się dopasować profil kandydata do kultury organizacyjnej własnej firmy.

Przewiń do profilu firmy