Oferta pracy

Konsultant D365/AX

SII Sp. z o.o.

  • Wojciecha Kossaka 20, Piła
    Piła, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Wojciecha Kossaka 20

Piła

Technologie, których używamy

System operacyjny

O projekcie

Dołącz do zespołu Dynamics D365/AX, który realizuje projekty wewnętrzne dla Spółek Grupy Sii. Uruchamiamy międzynarodowy projekt migracji Spółek Grupy Sii do D365 cloud. Równolegle realizujemy projekty wsparcia aplikacji AX 2012. Blisko 30 osobowy zespół naszych specjalistów odpowiada za tworzenie rozwiązań biznesowych i rozwój.

W organizacji wykorzystujemy większość standardowych modułów oraz kilka autorskich dedykowanych do wsparcia specyfiki naszego biznesu. Obsługujemy procesy zarządzania zasobami ludzkimi i projektami, a także procesy handlowe, logistyczne, księgowo-kontrolingowe oraz powiązane. ERP AX/D365 jest częścią składową zintegrowanych systemów zarządzających naszą Organizacją.

W swoich strukturach znajdziemy miejsce zarówno dla osób, które niedawno rozpoczęły swoją przygodę z Dynamics AX/D365, jak i dla doświadczonych Konsultantów, którzy chcą rozwijać ten obszar razem z nami, dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Twój zakres obowiązków

  • Udział w projekcie upgrade'u obszaru ERP do wersji Dynamics 365 dla Spółek Sii w otoczeniu intercompany, a następnie ich bieżący rozwój i utrzymanie

  • Analiza potrzeb i wymagań biznesowych Klientów wewnętrznych

  • Analiza procesów biznesowych, pod względem możliwości optymalizacji i usprawnień

  • Współpraca z zespołem architektów, programistów i testerów w opracowywaniu zmian

  • Konfigurowanie funkcjonalności systemu, modyfikacje pod kątem potrzeb biznesu

  • Współpraca z innymi działami i zespołami IT

  • Prowadzenie szkoleń, konsultacji oraz prezentacji dla użytkowników oprogramowania

  • Koordynacja merytoryczna dla sporządzania instrukcji stanowiskowych

  • Zapewnienie wysokiej jakości obsługi Klientów wewnętrznych poprzez skuteczną realizację zadań

Nasze wymagania

  • Znajomość systemu ERP Dynamics AX/365 F&O

  • Znajomość procesów biznesowych w zakresie: finansów, projektów, zakupów, sprzedaży oraz zarządzania zapasami i magazynem

  • Minimum roczne doświadczenie w projektach obsługi konsultacyjnej D365/AX

  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów

  • Rozwinięte umiejętności współdziałania i budowania dobrych relacji

  • Zaangażowanie, komunikatywność i pozytywne nastawienie

  • Zdolność dobrego planowania i organizacji pracy własnej

To oferujemy

  • Pierwsze miejsce w rankingu Great Place to Work 2021 - to dzięki opiniom pracowników otrzymujemy tytuł i wdrażamy nowe pomysły

  • Dziesiątki fascynujących projektów dla prestiżowych marek z całego świata – możesz je zmieniać dzięki aplikacji Job Changer

  • Stabilność zatrudnienia – 1 MLD PLN przychodu, brak długów, status preferowanego dostawcy u wielu klientów

  • Fantastyczna atmosfera stworzona przez wszystkich Sii Power People

  • Stawiamy na Twój rozwój - meetupy, webinary, platforma szkoleniowa i blog technologiczny – Ty wybierasz

  • 500 000 PLN rocznie na Twoje pomysły - taką kwotą wspieramy pasje i akcje wolontariackie naszych pracowników

  • Bogaty pakiet benefitów - prywatna opieka zdrowotna, platforma MyBenefit, zniżki na samochody i więcej

  • Komfortowe miejsce pracy - pracuj w naszych biurach klasy A lub zdalnie

Etapy rekrutacji
1

Wyślij do nas swoje CV

2

Weź udział w rozmowie rekrutacyjnej

3

Poznaj projekty dopasowane do Twoich potrzeb

4

Podejmij decyzję i zacznij swoją przygodę z Sii!