Ta oferta pracy jest nieaktualna od 268 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Konsultant do Działu Doradztwa Podatkowego

  • Katowice, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 24.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Należymy do grona największych na Śląsku i najbardziej innowacyjnych kancelarii prawnych w Polsce. Adwokaci, radcowie prawni, doradcy podatkowi i ekonomiści - cały nasz zespół efektywnie łączy wiedzę prawną i finansową, tworząc skuteczne rozwiązania dla biznesu.

    Obsługujemy międzynarodowe korporacje i polskie spółki, inwestorów w specjalnych strefach ekonomicznych oraz spółki giełdowe, a także przedsiębiorców indywidualnych. W gronie naszych klientów znajdują się także instytucje publiczne oraz organy administracji rządowej i samorządowej.

    Do współpracy zapraszamy osoby mające ambicję współtworzenia najlepszej na Śląsku kancelarii prawniczej. Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:
    Doświadczony Konsultant
    do Działu Doradztwa Podatkowego
    Miejsce pracy: Katowice
    Zakres obowiązków:
    • realizacja projektów doradczych z zakresu doradztwa w zakresie podatków CIT i/lub VAT
    • nadzór nad rozliczeniami podatkowymi spółek, przeprowadzanie przeglądów podatkowych, udział w postępowaniach podatkowych
    • przygotowywanie opinii prawnych oraz dokumentacji z zakresu prawa podatkowego w języku polskim i angielskim
    • bieżące doradztwo w zakresie prawa podatkowego, udział w spotkaniach z klientami, opiniowanie umów handlowych pod kątem podatkowym
    • stały rozwój wiedzy merytorycznej i umiejętności biznesowych
    Od kandydatów oczekujemy:
    • 3, 4-letniego doświadczenia w dziedzinie doradztwa podatkowego
    • zdolności analitycznych, w tym zarządzania projektami
    • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego
    • umiejętności pracy w zespole i łatwości nawiązywania kontaktów
    Dodatkowym atutem będą:
    • kwalifikacje doradcy podatkowego
    • doświadczenie w projektach typu przeglądy podatkowe lub due diligence
    Oferujemy:
    • konkurencyjne zarobki i stabilne zatrudnienie
    • prywatną opiekę medyczną
    • stały rozwój zawodowy i szkolenia na najwyższym poziomie
    • ambitne projekty dla największych firm krajowych i zagranicznych
    • nowoczesne narzędzia pracy w biurze o wysokim standardzie
    • szeroki dostęp do wiedzy i know how
    • publikowanie artykułów na łamach najpoczytniejszych periodyków oraz portali internetowych

    ROZWIŃ ŻAGLE Z KSP! APLIKUJ!

    Osoby zainteresowane pracą w KSP Legal&Tax Advice, prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego w j. angielskim za pomocą przycisku aplikowania z dopiskiem „Senior – dział doradztwa podatkowego”. Wybrane kandydatki i kandydatów zaprosimy na rozmowy z partnerami KSP. Prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celów rekrutacji.