Logo Pracuj.pl

Konsultant do Działu Obsługi Klienta (k/m)

VAN GRAAF GmbH Sp.k.O firmie

  • lubuskie
    lubuskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • komunikujesz się w języku polskim z naszymi klientami telefonicznie (połączenia przychodzące), mailowo lub listownie
  • wspierasz zespół przy bieżących zadaniach

Nasze wymagania

  • masz już doświadczenie na podobnym stanowisku
  • jesteś osobą otwartą, pewną siebie, pomocną i komunikatywną
  • wykonujesz zadania pod presją czasu, w ramach rotacyjnego systemu zmianowego
  • swobodnie komunikujesz się w języku polskim
  • lubisz modę i kontakty z ludźmi

To oferujemy

  • praca zdalna, bez wychodzenia z domu
  • sprzęt i szkolenie wstępne z obsługi programu
  • wsparcie zespołu

VAN GRAAF GmbH Sp.k.

Moda & Styl, 800 zaangażowanych pracowników, 16 nowoczesnych Domów Mody w 5 europejskich państwach, 200 ekskluzywnych marek oraz miła atmosfera pracy – to właśnie jest VAN GRAAF! Dołącz do zespołu w Polsce.

pełny etat, 3/4, 1/2 etatu, umowa o pracę na czas określony, praca zdalna

Aktualne oferty pracodawcy
3125

Konsultant do Działu Obsługi Klienta (k/m), lubuskie