Oferta pracy

VAN GRAAF GmbH Sp.k.

Konsultant do Działu Obsługi Klienta (k/m)

VAN GRAAF GmbH Sp.k.O firmie

  • opolskie

    opolskie
  • Ważna jeszcze 23 dni
    do: 24 mar 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • komunikujesz się w języku polskim z naszymi klientami telefonicznie (połączenia przychodzące), mailowo lub listownie

  • wspierasz zespół przy bieżących zadaniach

Nasze wymagania

  • masz już doświadczenie na podobnym stanowisku

  • jesteś osobą otwartą, pewną siebie, pomocną i komunikatywną

  • wykonujesz zadania pod presją czasu, w ramach rotacyjnego systemu zmianowego

  • swobodnie komunikujesz się w języku polskim

  • lubisz modę i kontakty z ludźmi

To oferujemy

  • praca zdalna, bez wychodzenia z domu

  • sprzęt i szkolenie wstępne z obsługi programu

  • wsparcie zespołu

Moda & Styl, 800 zaangażowanych pracowników, 16 nowoczesnych Domów Mody w 5 europejskich państwach, 200 ekskluzywnych marek oraz miła atmosfera pracy – to właśnie jest VAN GRAAF! Dołącz do zespołu w Polsce.

Przewiń do profilu firmy

pełny etat, 3/4, 1/2 etatu, umowa o pracę na czas określony, praca zdalna