Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konsultant do spraw Nauk Medycznych

Biovico Sp. z o.o.O firmie

  • Hutnicza 15B, Gdynia
    Gdynia, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Biovico Sp. z o.o.

Hutnicza 15B

Gdynia

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie wsparcia naukowego zespołom sprzedaży i kierownikom produktów w ramach dedykowanych projektów, w wyznaczonych obszarach terapeutycznych, w tym: wyroby medyczne w ortopedii, reumatologii a także medycynie regeneracyjnej

  • Stała aktualizacja wiedzy na temat oferowanych oraz opracowywanych produktów, protokołów leczenia, badań klinicznych i podstawowych

  • Odpowiedzi na zapytania klientów w celu dostarczenia ukierunkowanych i wyważonych informacji klinicznych i naukowych

  • Nawiązywanie relacji z pracownikami służby zdrowia i dostarczanie im wiarygodnych, rzetelnych i wyważonych informacji naukowych na temat oferowanych rozwiązań

  • Identyfikacja najnowszych koncepcji naukowych posiadających przyszłe implikacje kliniczne

  • Aktywny rozwój programów medycyny opartej na faktach, przy ścisłej współpracy z lekarzami, działem badawczo-rozwojowym oraz działem kontroli jakości firmy

Nasze wymagania

  • Minimum stopień magistra w odpowiednim kierunku: nauki medyczne lub dziedzina pokrewna (biotechnologia, biologia, biologia komórki, inne kierunki medyczne prowadzące do uzyskania niezbędnych kwalifikacji). Preferowani będą kandydaci ze stopniem doktora i / lub z doświadczeniem zdobytym w międzynarodowej jednostce naukowej

  • Ponad 2 lata doświadczenia w bezpośredniej pracy z klinicystami lub w przemyśle farmaceutycznym, marketingu naukowym lub rozwoju klinicznym wyrobów medycznych

  • Umiejętność rozumienia oraz efektywnego przekazywania dużych ilości złożonych treści naukowych w jasny i zwięzły sposób

  • Udowodniona wiedza specjalistyczna w zakresie prezentowania i omawiania treści naukowych przed dużą grupą odbiorców

  • Umiejętność gromadzenia i analizowania literatury naukowej

  • Umiejętność pracy w zespole z jednoczesną zdolnością samodzielnej realizacji celów, efektywnie zarządzając wieloma priorytetami i projektami

  • Zaawansowane umiejętności prezentacji i obsługi komputera z doświadczeniem w zakresie cyfrowej prezentacji danych oraz identyfikacji literatury

  • Skuteczne umiejętności komunikacji werbalnej i pisemnej. Zarówno w języku polskim, jak i angielskim

  • Doskonałe umiejętności zarządzania czasem i organizacyjne

  • Zaawansowany język angielski, zarówno w mowie i jak i w piśmie

  • Prawo jazdy

To oferujemy

  • stabilne i pewne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

  • narzędzia pracy adekwatne do stanowiska

  • system szkoleń

  • rozwój zawodowy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • uczestnictwo w ambitnych projektach

  • otwartość na zgłaszanie własnych pomysłów

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

Biovico Sp. z o.o. to firma z ugruntowaną pozycją na rynku, specjalizująca się w dziedzinie biotechnologii medycznej. Swoją działalność opieramy na wdrażaniu własnych, innowacyjnych produktów, dostarczając kompleksowe rozwiązania dopasowane do potrzeb pacjentów na całym świecie.

Przewiń do profilu firmy