Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konsultant do spraw Nieruchomości

TECNOMEDIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Rzeszów

    Rzeszów, podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

Zdobywanie i utrzymywanie relacji długoterminowych z klientem, pozyskiwanie i opracowywanie informacji dotyczących rynku nieruchomości, kompleksowa obsługa klienta, doradztwo w zakresie obrotu nieruchomościami, przygotowanie ofert pozyskanych nieruchomości i ich promocja.

NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA W ZAWODZIE

Nasze wymagania

  • zaangażowanie w wykonywaną pracę,

  • chęć rozwoju osobistego i zawodowego,

  • nastawienie na realizację wyznaczonych celów,

  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów z klientami,

  • umiejętność organizacji swojego czasu, dyspozycyjność,

  • wykształcenie średnie lub wyższe.

To oferujemy

  • pracę w młodym, dynamicznym zespole,

  • pracę w koleżeńskiej atmosferze z wzajemnym wsparciem i nastawieniem na rozwój,

  • udział w kompleksowej serii szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych z zakresu prawa, podatków, metodyki, negocjacji,

  • możliwość awansu na stanowisko kierownicze, a następnie otworzenia swojej placówki franczyzowej,

  • jasny, motywacyjny system wynagrodzeń, który odzwierciedla Twoje zaangażowanie w projekty (podstawa + prowizja + bonusy),

  • liczne kolacje, wyjazdy integracyjne,

  • możliwość realizacji pasji sportowych z kartą Multisport oraz udziału w piłkarskiej Biznes Lidze.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • kawa / herbata

  • świętowanie urodzin

Agencja Nieruchomości TECNOCASA - JEDNA Z NAJWIĘKSZYCH SIECI BIUR NIERUCHOMOŚCI W EUROPIE - zaprasza do współpracy!

Przewiń do profilu firmy