Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konsultant – Doradca do obsługi pacjentów

North Medical Holding Sp. z o.o. Nasza Grupa Medyczna Sp.k.

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • udział w realizacji zadań związanych m.in. z profesjonalną obsługą pacjentów z całej Polski (obsługa telefoniczna oraz korespondencja mailowa)

  • rejestracja wizyt pacjentów oraz informowanie o zakresie i możliwościach wykonywania dostępnych usług i zabiegów

  • pomoc w rozwiązywaniu problemów pacjentów

  • bieżąca współpraca z innymi pracownikami przychodni

  • dbanie o pozytywny wizerunek przychodni

  • budowanie i podtrzymywanie pozytywnych relacji z pacjentami

  • zapewnienie przepływu informacji wewnętrznej i dokumentów, w tym archiwizacja dokumentów

  • raportowanie wykonanych działań

  • ciągły rozwój i poszerzanie swoich kompetencji

Nasze wymagania

  • Poszukujemy osób:

  • z wysoką kulturą osobistą

  • energicznych i uśmiechniętych

  • z silną motywacją do pracy

  • z miłym głosem i nienaganną dykcją

  • gotowych pogłębiać swoją wiedzę w zakresie szeroko pojętej komunikacji z pacjentem

  • zdeterminowanych do pozyskiwania nowych zadowolonych pacjentów

  • gotowych do pracy w systemie zmianowym w godzinach od 8.00 do 20.00

  • ze znajomością obsługi komputera i pakietu MS Office

  • mile widziana znajomość języka angielskiego, ukraińskiego i/lub rosyjskiego

  • mile widziane, choć nie przesądzające o przyjęciu kandydata, będzie doświadczenie w pracy z Klientem lub pacjentem przez telefon

  • znajomość pracy w środowisku CRM również będzie dodatkowym atutem, choć nie przesądzającym o przyjęciu kandydata

Mile widziane

  • mile widziana znajomość języka rosyjskiego i/lub ukraińskiego

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • stabilną pracę w dynamicznym i zgranym zespole

  • wsparcie oraz możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenie kwalifikacji – pakiet profesjonalnych szkoleń na wstępie oraz ciągłe re-treningi, mentoring i coaching w trakcie pracy

  • przejrzysta ścieżka kariery w strukturach działu

  • stabilny system wynagrodzenia oraz atrakcyjny system premiowy

  • zdobycie cennego doświadczenia zawodowego, w tym doświadczenie w pracy na nowoczesnych systemach obsługi pacjenta m.in. CRM

North Medical Holding Sp. z o.o. Nasza Grupa Medyczna Sp.k., właściciel jednej z największych sieci gabinetów medycznych z ponad 20 letnim doświadczeniem, zapewniający stałą pomoc w 14 miastach w Polsce, poszukuje do swojego stale powiększającego się Zespołu we Wrocławiu - kandydata na stanowisko Konsultanta – Doradcy do obsługi pacjentów.

Przewiń do profilu firmy