Ta oferta pracy jest nieaktualna od 30 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Konsultant / Doradca Handlowy

  • Bartoszyce, Braniewo, Działdowo, Elbląg, Ełk, Giżycko, Gołdap, Iława, Kętrzyn, Lidzbark Warmiński, Mrągowo, Nidzica, Nowe Miasto Lubawskie, Olecko, Olsztyn, Ostróda, Pisz, Szczytno, Węgorzewo, warmińsko-mazurskie
  • Specjalista
  • 2017-10-13

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Od 20 lat zajmujemy się usługami aktywizacji, wsparcia i monitorowania sprzedaży. Jako członek Combera Group korzystamy z wiedzy i doświadczenia czołowych europejskich agencji marketingowych. Podstawą naszych rozwiązań jest outsourcing.

W związku z dużym projektem realizowanym dla międzynarodowej organizacji, lidera rynku w sektorach produktowych: bezpieczeństwo, przemysł i energetyka

poszukujemy kandydatów na stanowisko:

KONSULTANT / DORADCA HANDLOWY
Miejsce pracy: Bartoszyce, Braniewo, Działdowo, Elbląg, Ełk, Giżycko, Gołdap, Iława, Kętrzyn, Lidzbark Warmiński, Mrągowo, Nidzica, Nowe Miasto Lubawskie, Olecko, Olsztyn, Ostróda, Pisz, Szczytno, Węgorzewo
Miejsce pracy: Bartoszyce, Braniewo, Działdowo, Elbląg, Ełk, Giżycko, Gołdap, Iława, Kętrzyn, Lidzbark Warmiński, Mrągowo, Nidzica, Nowe Lubawskie, Olecko, Olsztyn, Ostróda, Pisz, Szczytno, Węgorzewo
Okolice miast i powiaty

Zakres obowiązków:

  • Prezentację produktów i technologii, wspieranie sprzedaży promowanego produktu
  • Profesjonalne doradztwo technologiczne i produktowe
  • Pozyskiwanie danych o rynku oraz doradztwo dla partnerów handlowych
  • Realizacja działań marketingowych
  • Raportowanie i administracja

Wymagania/Oczekiwania:

  • Umiejętności sprzedażowe, zdolności perswazyjne
  • Łatwość nawiązywania kontaktów, komunikatywność, umiejętność prezentacji
  • Zaangażowanie, rzetelność i uczciwość
  • Doświadczenie w sprzedaży, doradztwie lub bezpośredniej obsłudze klienta
  • Znajomość nowoczesnych technologii – chemia, budowa maszyn i urządzeń lub budownictwo
  • Dobra organizacja pracy i samodzielność w działaniu
  • Dyspozycyjność, gotowość do wyjazdów
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu co najmniej komunikatywnym
  • Wykształcenie wyższe
  • Wykształcenie techniczne (preferowane kierunki mechaniczne, chemiczne lub pokrewne) będzie dodatkowym atutem
  • Prawo jazdy kat. B oraz minimum dwuletnie doświadczenie w prowadzeniu pojazdów

Oferujemy:

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę z możliwością dalszego rozwoju w nowoczesnej organizacji
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Premię uzależnioną od wyników pracy
  • Samochód służbowy, laptop, telefon

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego, klikając przycisk APLIKUJ umieszczony pod ogłoszeniem

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z osobami, które w największym stopniu będą spełniać nasze oczekiwania.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się