Konsultant / Doradca Handlowy

  • Będzin, Bielsko-Biała, Bytom, Chorzów, Cieszyn, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Jastrzębie-Zdrój, Jaworzno, Katowice, Kłobuck, Lubliniec, Mikołów, Mysłowice, Myszków, Piekary Śląskie, Pszczyna, Racibórz, Ruda Śląska, Rybnik, Siemianowice Śląskie, Sosnowiec, Świętochłowice, Tarnowskie Góry, Tychy, Wodzisław Śląski, Zabrze, Zawiercie, Żory, Żywiec, Bieruń, śląskie
  • Specjalista
  • 2017-10-13
  • Ważna jeszcze 26 dni (do 2017-11-12)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Od 20 lat zajmujemy się usługami aktywizacji, wsparcia i monitorowania sprzedaży. Jako członek Combera Group korzystamy z wiedzy i doświadczenia czołowych europejskich agencji marketingowych. Podstawą naszych rozwiązań jest outsourcing.

W związku z dużym projektem realizowanym dla międzynarodowej organizacji, lidera rynku w sektorach produktowych: bezpieczeństwo, przemysł i energetyka

poszukujemy kandydatów na stanowisko:

KONSULTANT / DORADCA HANDLOWY
Miejsce pracy: Będzin, Bielsko-Biała, Bytom, Chorzów, Cieszyn, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Jastrzębie-Zdrój, Jaworzno, Katowice, Kłobuck, Lubliniec, Mikołów, Mysłowice, Myszków, Piekary Śląskie, Pszczyna, Racibórz, Ruda Śląska, Rybnik, Siemianowice Śląskie, Sosnowiec, Świętochłowice, Tarnowskie Góry, Tychy, Wodzisław Śląski, Zabrze, Zawiercie, Żory, Żywiec, Bieruń
Miejsce pracy: Będzin, Bielsko Biała, Bytom, Chorzów, Cieszyn, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Jastrzębie Zdrój, Jaworzno, Katowice, Kłobuck, Lubliniec, Mikołów, Mysłowice, Myszków, Piekary Śl., Pszczyna, Racibórz, Ruda Śląska., Rybnik, Siemianowice Śl., Sosnowiec, Świętochłowice, Tarnowskie Góry, Tychy, Tychy-Bieruń, Wodzisław Śląski, Zabrze, Zawiercie, Żory, Żywiec
Okolice miast i powiaty

Zakres obowiązków:

  • Prezentację produktów i technologii, wspieranie sprzedaży promowanego produktu
  • Profesjonalne doradztwo technologiczne i produktowe
  • Pozyskiwanie danych o rynku oraz doradztwo dla partnerów handlowych
  • Realizacja działań marketingowych
  • Raportowanie i administracja

Wymagania/Oczekiwania:

  • Umiejętności sprzedażowe, zdolności perswazyjne
  • Łatwość nawiązywania kontaktów, komunikatywność, umiejętność prezentacji
  • Zaangażowanie, rzetelność i uczciwość
  • Doświadczenie w sprzedaży, doradztwie lub bezpośredniej obsłudze klienta
  • Znajomość nowoczesnych technologii – chemia, budowa maszyn i urządzeń lub budownictwo
  • Dobra organizacja pracy i samodzielność w działaniu
  • Dyspozycyjność, gotowość do wyjazdów
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu co najmniej komunikatywnym
  • Wykształcenie wyższe
  • Wykształcenie techniczne (preferowane kierunki mechaniczne, chemiczne lub pokrewne) będzie dodatkowym atutem
  • Prawo jazdy kat. B oraz minimum dwuletnie doświadczenie w prowadzeniu pojazdów

Oferujemy:

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę z możliwością dalszego rozwoju w nowoczesnej organizacji
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Premię uzależnioną od wyników pracy
  • Samochód służbowy, laptop, telefon

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego, klikając przycisk APLIKUJ umieszczony pod ogłoszeniem

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z osobami, które w największym stopniu będą spełniać nasze oczekiwania.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się