Ta oferta pracy jest nieaktualna od 318 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Konsultant / Doradca Handlowy

  • Bytów, Chojnice, Człuchów, Gdańsk, Gdynia, Kartuzy, Kościerzyna, Kwidzyn, Lębork, Malbork, Nowy Dwór Gdański, Pruszcz Gdański, Puck, Słupsk, Sopot, Starogard Gdański, Sztum, Tczew, Wejherowo, pomorskie
  • Specjalista
  • 2017-10-13

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Od 20 lat zajmujemy się usługami aktywizacji, wsparcia i monitorowania sprzedaży. Jako członek Combera Group korzystamy z wiedzy i doświadczenia czołowych europejskich agencji marketingowych. Podstawą naszych rozwiązań jest outsourcing.

    W związku z dużym projektem realizowanym dla międzynarodowej organizacji, lidera rynku w sektorach produktowych: bezpieczeństwo, przemysł i energetyka

    poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    KONSULTANT / DORADCA HANDLOWY
    Miejsce pracy: Bytów, Chojnice, Człuchów, Gdańsk, Gdynia, Kartuzy, Kościerzyna, Kwidzyn, Lębork, Malbork, Nowy Dwór Gdański, Pruszcz Gdański, Puck, Słupsk, Sopot, Starogard Gdański, Sztum, Tczew, Wejherowo
    Miejsce pracy: Bytów, Chojnice, Człuchów, Gdańsk, Gdynia, Kartuzy, Kościerzyna, Kwidzyń, Lębork, Malbork, Nowy Dwór Gdański, Pruszcz Gdański, Puck, Słupsk, Sopot, Starogard Gdański, Sztum, Tczew, Wejherowo
    Okolice miast i powiaty

    Zakres obowiązków:

    • Prezentację produktów i technologii, wspieranie sprzedaży promowanego produktu
    • Profesjonalne doradztwo technologiczne i produktowe
    • Pozyskiwanie danych o rynku oraz doradztwo dla partnerów handlowych
    • Realizacja działań marketingowych
    • Raportowanie i administracja

    Wymagania/Oczekiwania:

    • Umiejętności sprzedażowe, zdolności perswazyjne
    • Łatwość nawiązywania kontaktów, komunikatywność, umiejętność prezentacji
    • Zaangażowanie, rzetelność i uczciwość
    • Doświadczenie w sprzedaży, doradztwie lub bezpośredniej obsłudze klienta
    • Znajomość nowoczesnych technologii – chemia, budowa maszyn i urządzeń lub budownictwo
    • Dobra organizacja pracy i samodzielność w działaniu
    • Dyspozycyjność, gotowość do wyjazdów
    • Znajomość języka angielskiego w stopniu co najmniej komunikatywnym
    • Wykształcenie wyższe
    • Wykształcenie techniczne (preferowane kierunki mechaniczne, chemiczne lub pokrewne) będzie dodatkowym atutem
    • Prawo jazdy kat. B oraz minimum dwuletnie doświadczenie w prowadzeniu pojazdów

    Oferujemy:

    • Ciekawą, pełną wyzwań pracę z możliwością dalszego rozwoju w nowoczesnej organizacji
    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Premię uzależnioną od wyników pracy
    • Samochód służbowy, laptop, telefon

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego, klikając przycisk APLIKUJ umieszczony pod ogłoszeniem

    Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z osobami, które w największym stopniu będą spełniać nasze oczekiwania.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)