Ta oferta pracy jest nieaktualna od 24 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Konsultant / Doradca Techniczno - Handlowy

  • Bartoszyce, Braniewo, Działdowo, Elbląg, Ełk, Giżycko, Gołdap, Iława, Kętrzyn, Lidzbark Warmiński, Mrągowo, Nidzica, Nowe Miasto Lubawskie, Olecko, Olsztyn, Ostróda, Pisz, Szczytno, Węgorzewo, warmińsko-mazurskie
  • Specjalista
  • 29.12.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Od 20 lat zajmujemy się usługami aktywizacji, wsparcia i monitorowania sprzedaży. Jako członek Combera Group korzystamy z wiedzy i doświadczenia czołowych europejskich agencji marketingowych. Podstawą naszych rozwiązań jest outsourcing.

Masz doświadczenie w sprzedaży?
Nie jest Ci obce doradztwo techniczne?

Wybierz 3M

3M to jeden z największych koncernów amerykańskich, dzięki któremu już od 100 lat nowe technologie trafiają do życia codziennego. Produkty 3M są wszędzie.
Od wielu lat 3M Poland należy do najbardziej pożądanych pracodawców w Polsce.*
Możesz dołączyć do 90 tys. pracowników z całego świata rozpoczynając karierę na stanowisku:
KONSULTANT /
DORADCA TECHNICZNO - HANDLOWY
Miejsce pracy: Bartoszyce, Braniewo, Działdowo, Elbląg, Ełk, Giżycko, Gołdap, Iława, Kętrzyn, Lidzbark Warmiński, Mrągowo, Nidzica, Nowe Miasto Lubawskie, Olecko, Olsztyn, Ostróda, Pisz, Szczytno, Węgorzewo
Miejsce pracy: Bartoszyce, Braniewo, Działdowo, Elbląg, Ełk, Giżycko, Gołdap, Iława, Kętrzyn, Lidzbark Warmiński, Mrągowo, Nidzica, Nowe Lubawskie, Olecko, Olsztyn, Ostróda, Pisz, Szczytno, Węgorzewo
Okolice miast i powiaty

Zakres obowiązków:

  • Nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów handlowych z klientami
  • Prezentację produktów i technologii, wspieranie sprzedaży promowanego produktu
  • Profesjonalne doradztwo technologiczne i produktowe
  • Pozyskiwanie danych o rynku oraz doradztwo dla partnerów handlowych
  • Realizacja działań marketingowych
  • Raportowanie i administracja

Wymagania/Oczekiwania:

  • Umiejętności sprzedażowe, zdolności perswazyjne
  • Łatwość nawiązywania kontaktów, komunikatywność, umiejętność prezentacji
  • Zaangażowanie, rzetelność i uczciwość
  • Doświadczenie w sprzedaży, doradztwie lub bezpośredniej obsłudze klienta
  • Doświadczenie w branży motoryzacyjnej
  • Dobra organizacja pracy i samodzielność w działaniu
  • Dyspozycyjność, gotowość do wyjazdów
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu co najmniej komunikatywnym
  • Wykształcenie  średnie, mile widziane wyższe
  • Wykształcenie  techniczne (preferowane samochodowe) będzie dodatkowym atutem
  • Prawo jazdy kat. B oraz minimum dwuletnie doświadczenie w prowadzeniu pojazdów

Oferujemy:

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę z możliwością dalszego rozwoju w nowoczesnej organizacji
  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Premię uzależnioną od wyników pracy
  • Samochód służbowy, laptop, telefon
  • Benefity: opieka medyczna, karta sportowa Multisport, ubezpieczenie na życie
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z osobami, które w największym stopniu będą spełniać nasze oczekiwania.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)