Ta oferta pracy jest nieaktualna od 88 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Konsultant ds. administracji i rekrutacji

  • Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 20.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Jesteśmy jedną z wiodących na świecie firm świadczących usługi na rzecz rozwoju rynku pracy. Prowadzimy działalność w zakresie czasowego i stałego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji, doradztwa i szkoleń HR. Dzięki naszej bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym, działamy w ponad 40 krajach w Europie, Afryce, Azji i Ameryce. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

    Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Poznań
    Nr ref.: PZ_KRA_0318

    OFERUJEMY:

    • możliwość zdobycia cennego doświadczenia w międzynarodowej firmie z branży doradztwa personalnego
    • pracę w doskonałej atmosferze, wśród ludzi z pasją
    • pakiet szkoleń wprowadzających i wsparcie zespołu
    • długofalową współpracę w oparciu o umowę o pracę
    • ciekawą pracę, nie tylko za biurkiem, bez monotonii i nudy
    • możliwość skorzystania ze świadczeń pozapłacowych: dofinansowanie do pakietu Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, świętowanie urodzin-dzień wolny

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    • pozyskiwanie i rekrutacja pracowników tymczasowych
    • redagowanie i publikacja ogłoszeń
    • wdrażanie nowych pracowników
    • nawiązywanie relacji z kandydatami i klientami
    • kontakt z Urzędami Pracy
    • organizowanie giełd pracy
    • sporządzanie raportów z wykonywanych działań

    WYMAGANIA:

    • mile widziane min. roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w zakresie rekrutacji tymczasowych
    • wykształcenie min. średnie
    • znajomości Ustawy o zatrudnianiu Pracowników Tymczasowych
    • znajomości podstawowych przepisów Prawa Pracy
    • znajomości i umiejętności obsługi pakietu MS Office, w szczególności Excel
    • wysokiej motywacji do pracy
    • nastawienia na wytrwałą realizację założonych celów
    • samodzielności i odpowiedzialności za powierzone zadania
    • wysoko rozwiniętych zdolności interpersonalnych
    • bardzo dobrej organizacji pracy
    • czynnego prawa jazdy kat. B
    www.gigroup.com.pl
    • Wyrażam zgodę na przetwarzanie i administrowanie moimi danymi przez GI Group sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ul. Sobieskiego 11 dla celów rekrutacji. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y, że mam prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich poprawiania, prawo sprzeciwu wobec ich przetwarzania w wyżej opisanym celu oraz wobec przekazywania danych innym podmiotom, a także prawo zażądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych ze względu na moją szczególną sytuację. Podanie danych jest dobrowolne. Jednocześnie wyrażam zgodę na podejmowanie czynności mających na celu weryfikacje prawdziwości przekazanych przeze mnie dokumentów i informacji w nich zawartych.

    • Wyrażam zgodę na przetwarzanie i administrowanie moimi danymi przez GI Group sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ul. Sobieskiego 11 w przyszłości na potrzeby dalszych postępowań rekrutacyjnych. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y, że mam prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich poprawiania, prawo sprzeciwu wobec ich przetwarzania w wyżej opisanym celu oraz wobec przekazywania danych innym podmiotom, a także prawo zażądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych ze względu na moją szczególną sytuację. Podanie danych jest dobrowolne.

    • Wyrażam zgodę na przetwarzanie i administrowanie moimi danymi przez GI Group sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ul. Sobieskiego 11 w celu kierowania do mnie informacji o charakterze marketingowym. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y, że mam prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich poprawiania, prawo sprzeciwu wobec ich przetwarzania w wyżej opisanym celu oraz wobec przekazywania danych innym podmiotom, a także prawo zażądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych ze względu na moją szczególną sytuację. Podanie danych jest dobrowolne.

    • Wyrażam zgodę na przetwarzanie i administrowanie moimi danymi przez GI Group sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ul. Sobieskiego 11 dla celów marketingu bezpośredniego, w tym do wykorzystania telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y, że mam prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich poprawiania, prawo sprzeciwu wobec ich przetwarzania w wyżej opisanym celu oraz wobec przekazywania danych innym podmiotom, a także prawo zażądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych ze względu na moją szczególną sytuację. Podanie danych jest dobrowolne.

    • Wyrażam zgodę na przetwarzanie i administrowanie moimi danymi przez spółki  powiązane z GI Group sp. z o.o., tj. Wyser sp. z o.o., Qibit sp. z o.o., Generale Industrielle Polska sp. z o.o., w przyszłości na potrzeby dalszych postępowań rekrutacyjnych. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y, że mam prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich poprawiania, prawo sprzeciwu wobec ich przetwarzania w wyżej opisanym celu oraz wobec przekazywania danych innym podmiotom, a także prawo zażądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych ze względu na moją szczególną sytuację. Podanie danych jest dobrowolne.