Oferta pracy

Konsultant ds. Analiz Środowiskowych i GIS

MULTICONSULT POLSKAO firmie

  • Bonifraterska 17, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

MULTICONSULT POLSKA

Bonifraterska 17

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Do ustalenia

Nasze wymagania

  • Ukończone wyższe studia (preferowane Inżynieria Środowiska, Geologia, Ochrona Środowiska, Gospodarka Wodna, Geografia lub pokrewne)

  • Doświadczenie: minimum 3 lata w pracy na podobnym stanowisku w firmie lub w administracji państwowej

  • Doświadczenie w wykorzystywaniu oprogramowania GIS (ArcGIS, QGIS, ArcGisOnline itp.)

  • Znajomość tematyki analiz przestrzennych, zagadnień związanych z pracą z rastrami, topologią, transformacją układów współrzędnych

  • Doświadczenie w przygotowywaniu aplikacji mapowych/geoportali

  • Doświadczenie w przygotowywaniu baz danych i publikacji danych

  • Praktyczna znajomość języka Python będzie dodatkowym atutem

  • Doświadczenie w przygotowywaniu opracowań środowiskowych, opracowań z zakresu gospodarki wodnej będzie dodatkowym atutem

  • Umiejętność pracy w wielobranżowym zespole konsultingowym

  • Samodzielność i kreatywność

  • Umiejętność kreatywnego i logicznego myślenia

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej komunikatywnym

To oferujemy

  • Pracę na 100% etatu w charakterze konsultanta obejmującą wykorzystywanie technik GIS w opracowaniach środowiskowych i z zakresu gospodarki wodnej

  • Zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji

  • Bardzo ciekawe i rozwojowe projekty

  • Przyjazną atmosferę w pracy

  • Dodatkowe świadczenia dla pracowników od pierwszego miesiąca zatrudnienia (prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie, karta sportowa i inne)

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • dofinansowanie wypoczynku

Multiconsult Polska Sp. z o. o. jest jedną z czołowych firm konsultingowych w kraju i oferuje usługi w zakresie: multidyscyplinarnego doradztwa technicznego i środowiskowego, projektowania, zarządzania projektami, weryfikacji dokumentacji, audytów technicznych i środowiskowych oraz nadzorów inwestorskich i bankowych. Obszar działania obejmuje projekty infrastrukturalne, ochrony środowiska i przemysłowe.

Przewiń do profilu firmy