Ta oferta pracy jest nieaktualna od 12 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Konsultant ds. Assistance Travel

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 15.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Miejsce pracy: Warszawa

    Osoby poszukujące pracy w sezonie wakacyjnym zapraszamy do aplikowania na stanowisko Konsultanta ds. Assistance Travel. Pracując z nami (umowa zlecenie) będziesz miał/a możliwość codziennego praktykowania znajomości języka angielskiego oraz zdobycia doświadczenia w międzynarodowej organizacji! Uzyskasz bogaty pakiet benefitów, zapoznasz się ze specyfiką pracy w Assistance, a także zbudujesz sieć kontaktów zawodowych.

    Twoje główne zadania:

    • Przyjmowanie zgłoszeń telefonicznych od Klientów
    • Udzielanie pomocy naszym Klientom z zakresu Assistance Travel
    • Weryfikacja danych Klientów oraz organizacja pomocy przy użyciu sieci usługodawców zagranicznych
    • Współpraca z zagranicznymi filiami Grupy AXA Partners na całym świecie

    Z nami zyskujesz:

    Nasze oczekiwania:

    • Minimum średnie wykształcenie
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. C1)
    • Mile widziana znajomość języka francuskiego, niemieckiego, hiszpańskiego lub włoskiego
    • Dobra dykcja, miły głos oraz swoboda w prowadzeniu rozmów telefonicznych
    • Umiejętności podejmowania decyzji oraz samodzielnego rozwiązywania problemów
    • Dyspozycyjność i elastyczność w związku z pracą zmianową (pracujemy po 8h w systemie 24/7)
    • Obsługa pakietu MS Office
    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

    Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.