Konsultant ds. dotacji unijnych

Indictio Sp. z o.o.O firmie

Indictio Sp. z o.o.

Aleja Pułkownika Władysława Beliny-Prażmowskiego 69

Kraków

Opis stanowiska pracy

Do zadań osoby zatrudnionej na stanowisku Konsultanta ds. dotacji unijnych należeć będzie:
  • monitorowanie i analiza źródeł finansowania projektów inwestycyjnych z programów unijnych, weryfikacja terminów i rodzajów naborów dotacji UE
  • przygotowywanie dokumentacji aplikacyjnej (wniosek; biznes plan; załączniki) dla działań (krajowych i regionalnych) skierowanych do przedsiębiorców
  • dbałość o relacje z klientami
  • rozliczanie projektów realizowanych dla klientów
  • poszukiwanie optymalnych źródeł finansowania dla inwestycji klientów Spółki.
Szukamy również osoby do współpracy zdalnej.

Wymagania

  • Umiejętność pracy z klientami.
  • Znajomość procedur aplikowania i rozliczania dotacji unijnych.
  • Samodyscyplina, nastawienie na rezultaty, dbałość o szczegóły.
  • Umiejętność myślenia.
  • Chęć do pracy.
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie .
  • Elastyczny czas pracy.
  • Niezbędne narzędzia do pracy
  • Normalną atmosferę w pracy.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych jest INDICTIO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Krakowie, al. Beliny-Prażmowskiego 69/4, 31-514 Kraków. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, jednakże konieczne do wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym. Podstawą przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest Pani/Pana zgoda (art. 6 ust. 1 lit. a) RODO). Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia bieżącego procesu rekrutacji. Przysługuje Pani/Panu, w zakresie wynikającym z przepisów prawa, prawo do dostępu do swoich danych oraz ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Niezależnie od powyższego przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, jeżeli dane będą przetwarzane z naruszeniem przepisów prawa. Dostęp do Pani/Pana danych będą mieć upoważnieni współpracownicy Administratora zaangażowani w proces rekrutacji. Pani/Pana dane będą przetwarzane przez okres związany z procesem rekrutacji, chyba że przed zakończeniem procesu rekrutacyjnego zostanie przez Panią/Pana cofnięta zgoda. Pana/Pani dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany (w tym w formie profilowania) w ten sposób, że w wyniku takiego zautomatyzowanego przetwarzania mogłyby zapadać jakiekolwiek decyzje.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy