Ta oferta pracy jest nieaktualna od 71 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Konsultant ds. Fotowoltaiki

  • mazowieckie
  • Specjalista
  • 12.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Jesteśmy częścią grupy kapitałowej z wieloletnim doświadczeniem na rynku Odnawialnych Źródeł Energii w Polsce.  W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Wynagrodzenie: 8 - 10 tys. zł
    Opis stanowiska:
    • Pozyskiwanie oraz aktywna obsługa klientów biznesowych i indywidualnych,
    • Prowadzenie negocjacji handlowych, prezentacji tematycznych,
    • Audyt terenowy i wstępne przygotowywanie ofert PV,
    • Udział w targach branżowych i szkoleniach,
    • Zapewnienie najwyższego poziomu obsługi klienta,
    • Realizację celów sprzedażowych na danym obszarze działania;
    Wymagania:
    • Doświadczenie w sprzedaży (fotowoltaika, oze, energia elektryczna, gaz, telekomunikacja, ubezpieczenia, bankowość),
    • Wysoka aktywność w działaniu oraz dyscyplina i motywacja,
    • Zdolności negocjacyjne i interpersonalne,
    • Wysoka kultura osobista, samodzielność oraz odpowiedzialność,
    • Komunikatywność,
    • Ukierunkowanie na realizację zadań i osiąganie założonych celów,
    • Dobra znajomość obsługi komputera i MS Office,
    • Zainteresowanie tematem PV i najnowszymi  rozwiązaniami w zakresie OZE;
    Oferujemy:
    • Kompleksowy produkt z zakresu PV,
    • Szkolenie wstępne i szkolenia dodatkowe w trakcie współpracy,
    • Codzienne wsparcie i pomoc Inżynierów PV,
    • System motywacyjny i konkursy sprzedażowe,
    • Nienormowany czas pracy ( również jako praca dodatkowa),
    • Wysokie prowizje i terminowe wypłaty, elastyczne formy zatrudnienia,
    • Narzędzia do pracy (telefon, komputer) – po okresie próbnym,
    • Możliwość rozwoju i tworzenie własnej grupy sprzedażowej;

    Aplikacje (CV ze zdjęciem) prosimy przesyłać za pomocą przycisku

    Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania