Konsultant ds. funduszy unijnych

MS-Consulting Klaudiusz SzymczakO firmie

  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Jesteśmy firmą, która zajmuje się doradztwem gospodarczym w zakresie m.in. dotacji UE. Specjalizujemy się w programach skierowanych dla przedsiębiorstw (EFRR).
-  więcej na stronie www.ms-consulting.pl

Osoba na tym stanowisku będzie miała następujące zadania:

  • Opracowywanie dokumentacji niezbędnej do ubiegania się o dotacje unijne dla przedsiębiorstw ,
  • Koordynacja działań związanych z ubieganiem się o dotacje,
  • Koordynacja inwestycji wg harmonogramu,
  • Sporządzanie wniosków o płatność.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego,
  • Doświadczenia w opracowywaniu dokumentacji dla przedsiębiorstw niezbędnej do ubiegania się o dotacje unijne (min. 1 rok  doświadczenia),
  • Znajomość programów skierowanych dla przedsiębiorstw (EFRR),
  • Prawo jazdy kategorii B.
0 - 2 lata

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i premiowanie powiązane z efektami pracy,
  • Elastyczne godziny pracy, w tym home office,
  • Miłą atmosferę w małym zespole.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy