Oferta pracy

Konsultant ds. Helpdesk / Obsługi Klienta

Kamsoft S.AO firmie

  • 1 Maja 133, Katowice
    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Kamsoft S.A

1 Maja 133

Katowice

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Bezpośrednie wsparcie telefoniczne dla użytkowników systemów IT,

  • Zarządzanie zgłoszeniami serwisowymi klientów,

  • Zdalny serwis systemów zainstalowanych u klienta,

  • Udział w działaniach handlowych,

  • Okresowe szkolenia użytkowników systemu.

Nasze wymagania

  • Dobra praktyczna znajomość pakietu MS Office,

  • Doświadczenie we współpracy z klientami i pracy zespołowej,

  • Doświadczenie w pracach serwisowych systemów informatycznych,

  • Znajomość podstawowych narzędzi bazodanowych, w szczególności języka SQL,

  • Umiejętność nawiązywania kontaktów i wysoka kultura osobista,

  • Umiejętność analizowania problemów i znajdowania rozwiązań,

  • Samodzielność, staranność i terminowość w realizacji zadań.

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • konferencje w Polsce

  • konferencje zagraniczne

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

Pracując u nas, zyskujesz nie tylko stabilne zatrudnienie, przyjazną atmosferę, czy możliwość współpracy ze świetnymi specjalistami, ale także możesz skorzystać z całego katalogu różnych benefitów, aktywności i możliwości rozwojowych.

Dołączając do nas:

- znajdziesz ludzi z pasją o otwartych umysłach, którzy chętnie dzielą się wiedzą,

- będziesz pracować w zespole, w którym panuje przyjazna atmosfera,

- rozwiniesz swoje kompetencje uczestnicząc w szkoleniach.

Dodatkowo zatroszczymy się o:

- Twoje zdrowie (prywatna opieka medyczna, polisa lekowa, ubezpieczenie na życie, akcje prozdrowotne),

- Twoją kondycję (dofinansowanie do sportu i rekreacji, imprezy dla biegaczy, karty MultiSport),

- Twoją rozrywkę (imprezy integracyjne, imprezy rodzinne, wyjścia na kręgle, wyjazdy na narty),

- Twój rozwój (szkolenia, konferencje, certyfikaty, kursy programistyczne).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie usług turystycznych

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

Kamsoft S.A

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony www.kamsoft.pl

Przewiń do profilu firmy