Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Konsultant ds. Kontaktu z Klientem

Columbus Energy S.A.O firmie

  • Jasnogórska 9, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Columbus Energy S.A.

Jasnogórska 9

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Umawianie telefonicznie spotkań dla naszych handlowców

  • Planowanie tras przejazdu w całej Polsce

  • Aktualizowanie grafików spotkań

Nasze wymagania

  • chętnie uczysz się nowych rzeczy #talent

  • chcesz pracować w firmie, która dba o swoich pracowników #troska

  • nie lubisz nudy #tempo

  • nie jest Ci obca telefoniczna sprzedaż

  • potrafisz interesująco przedstawić produkt

  • posiadasz dobrą dykcję

  • cechuje Cię komunikatywność

  • sprawnie posługujesz się komputerem

  • nie boisz się wyzwań

  • świetnie odnajdujesz się w pracy zespołowej

  • interesuje Cię branża OZE – dodatkowy atut!

To oferujemy

  • Umowa o pracę

  • Praca na I zmianie od pon. do pt. (w godz. 8.00-16.00)

  • Narzędzia pracy

  • Praca w zgranym zespole

  • Realne możliwości awansu

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

  • karta MultiSport

  • komputer służbowy

Jesteśmy najczęściej wybieranym dostawcą domowej fotowoltaiki w Polsce – oferujemy nowoczesne i ekologiczne rozwiązania dla domów, firm i rolników. Dostarczamy kompleksową obsługę klienta oraz opiekę posprzedażową.

Tworzymy zespół ludzi, którzy wierzą, że dzięki energii ze Słońca nasz świat może być lepszy – zarówno pod względem ekologii, jak i ekonomii.

Oferujemy Klientom dostęp do przyszłości – poprzez instalacje fotowoltaiczne, magazyny energii oraz pompy ciepła. Rozwijamy też rozwiązania dla elektromobilności.

Przewiń do profilu firmy

Zalety pracy u nas

  • System nie narzuca Ci połączeń

  • Pracujesz na ocieplonej bazie klientów

  • Nie musisz niczego sprzedawać