Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konsultant ds. księgowych i podatkowych - obsługa klientów

InteliWISE S.A.

3 4004 500 brutto / mies.
  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiedzi na pytania dot. zakresu księgowego i/ lub prawa pracy - zagadnienia podatkowe, w szczególności związane z nowymi przepisami wprowadzanymi przez Polski Ład

  • Obsługa pytań telefonicznych oraz opcjonalnie - mailowych i czatowych.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w zakresie księgowości, prawa podatkowego i/lub prawa pracy i praktyczna znajomość przepisów dot. Polskiego Ładu

  • minimum 12 miesięcy doświadczenia pracy w obsłudze klientów i / lub zapytań w ciągu ostatnich 2 lat,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2,

  • wykształcenie średnie,

  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • gotowość do odbycia szkolenia wymagającego nauki przepisów oraz obsługi aplikacji wykorzystywanych w prowadzeniu firmy,

  • nienaganna dykcja, umiejętność poprawnego i szybkiego pisania na klawiaturze.

To oferujemy

  • współpraca od zaraz

  • umowa o pracę na pełen etat od 1 dnia szkolenia, szkolenie płatne,

  • pakiet prywatnej opieki Luxmed

  • dofinansowanie do posiłków

  • biuro w Lublinie, dzielnica Bronowice

  • możliwe inne, indywidualnie ustalane warunki pracy

O nas

InteliWISE | Firma i projekty, z którymi TWOJA WARTOŚĆ na rynku pracy konsekwentnie ROŚNIE.

Jako Spółka giełdowa na GPW jesteśmy #1 na rynku dostawców AI dla e-commerce, banków, ubezpieczycieli i usługodawców on-line.

Dla dużych, globalnych klientów, w tym z listy Fortune 500 w USA, wdrożyliśmy ponad 200 rozwiązań Chatbot, Voicebot, Live Chat, Helpdesk i Contact Center, zwiększających przychody z transakcji on-line, komunikować się lepiej z klientami przez omni-channel oraz zmniejszających koszty obsługi klienta.

Jako jedna z niewielu polskich firm IT, InteliWISE ma technologię chronioną patentem w USA oraz jest wymieniana w TOP10 globalnych dostawców technologii (“Virtual Agent”), według wiodących analityków z Forrester Research.