Ta oferta pracy jest nieaktualna od 123 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Konsultant ds. likwidacji szkód

  • Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 13.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Marcinkowski Broker sp. z o.o.

    Firma Marcinkowski Broker Sp. z o.o., działająca na rynku ubezpieczeniowym od 1999r., poszukuje kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Poznań

    Główne obowiązki:

    • Merytoryczny i techniczny nadzór nad procesem likwidacji szkód
    • Przygotowywanie odwołań
    • Nadzór nad naprawą uszkodzonego mienia
    • Sporządzanie sprawozdań szkodowych
    • Opracowywanie i aktualizacja procedur likwidacyjnych
    • Prowadzenie szkoleń dla klientów
    • Utrzymywanie stałych relacji z klientami i ubezpieczycielami

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe magisterskie (kierunek ubezpieczenia lub prawo)
    • 3 letnie doświadczenie związane z prowadzeniem procesu likwidacji szkód
    • Znajomość regulacji w zakresie prawa ubezpieczeniowego oraz prawa cywilnego
    • Praktyczna umiejętność prowadzenia szkoleń
    • Praktyczna umiejętność korzystania z narzędzi informatycznych (Internet, MS Office)
    • Motywacja oraz chęć doskonalenia zawodowego
    • Prawo jazdy kat. B oraz sprawne poruszanie się samochodem
    • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
    • Zdany egzamin brokerski będzie dodatkowym atutem (w przypadku jego braku, gotowość podejścia do egzaminu do roku od daty zatrudnienia)

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • Atrakcyjne wynagrodzenie i bogaty pakiet socjalny
    • Możliwość rozwoju zawodowego oraz ciągłego podnoszenia kwalifikacji
    • Perspektywę awansu
    • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w zespole profesjonalistów

    Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie listu motywacyjnego oraz CV.

    W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych, przez Marcinkowski Broker Sp. z o.o. (ul. Ciechocińska 70, 60-473 Poznań), zgodnie
    z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2016 r. poz. 922), w celu realizacji procesu rekrutacyjnego.

    Informujemy, że Administratorem podanych danych osobowych jest Marcinkowski Broker Sp. z o.o.
    (ul. Ciechocińska 70, 60-473 Poznań). Celem zbierania i przechowywania danych osobowych jest prowadzenie procesu rekrutacyjnego przez Marcinkowski Broker Sp. z o.o. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania, jak również prawo do odwołania zgody na przetwarzanie danych i żądania ich usunięcia. Podanie danych jest dobrowolne.

     Osoby, których aplikacja zostanie rozpatrzona pozytywnie, będą powiadomione o terminie rozmowy. Osoby, których aplikacja zostanie rozpatrzona negatywnie, nie będą o tym informowane, a dokumenty aplikacyjne zostaną komisyjnie zniszczone.