Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konsultant ds. Likwidacji Szkód w Zespole Call Center

Punkta PRO

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa połączeń przychodzących oraz korespondencji elektronicznej, związanych ze szkodami komunikacyjnymi

  • Wsparcie likwidatorów merytorycznych w czynnościach dotyczących likwidacji szkód komunikacyjnych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie

  • Sprawna obsługa pakietu MS Office

  • Łatwość nawiązywania kontaktów z ludźmi

  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Odpowiedzialność i zaangażowanie

  • Znajomość branży motoryzacyjnej oraz procesu likwidacji szkód będzie dodatkowym atutem

  • Mile widziane doświadczenie w Call Center

To oferujemy

  • elastyczne formy zatrudnienia dostosowane do oczekiwań kandydatów (umowa o pracę/ zlecenie)

  • pracę w młodym, dynamicznym zespole

  • przyjazną atmosferę pracy

  • możliwość rozwoju

  • premie uznaniowe

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

Punkta PRO

Punkta PRO (dawniej BIK Serwis) to multiagencja, która od ponad 20 lat prężnie działa na polskim rynku ubezpieczeniowym. Przewagą naszej firmy to ludzie z bogatym doświadczeniem w branży ubezpieczeniowej oraz sytemy IT, które realnie pomagają naszym Partnerom i Klientom w osiąganiu wymiernych efektów. Jako jedna z niewielu multiagencji w Polsce posiadamy na wyłączność produkty ubezpieczeniowe skierowane do klienta masowego. Za rozwojem naszej firmy stoi solidny fundusz inwestycyjny z aktywami przekraczającymi 2,8 mld funtów.

Przewiń do profilu firmy