Ta oferta pracy jest nieaktualna od 111 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Konsultant ds. Likwidacji Szkód w Zespole Call Center

  • Gdańsk, pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 28.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    BIK BROKER należy do czołówki polskich firm brokerskich. Specjalizujemy się w masowych programach ubezpieczeń komunikacyjnych.

    W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Gdańsk

    Zakres obowiązków:

    • Obsługa połączeń przychodzących oraz korespondencji elektronicznej, związanych ze szkodą komunikacyjną

    Wymagania:

    • Wykształcenie minimum średnie
    • Sprawnej obsługi pakietu MS Office
    • Łatwość nawiązywania kontaktów z ludźmi
    • Wysoko rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych
    • Umiejętność pracy w zespole
    • Umiejętność pracy pod presją czasu
    • Odpowiedzialność i zaangażowanie
    • Znajomość branży motoryzacyjnej oraz procesu likwidacji szkód będzie dodatkowym atutem
    • Mile widziane doświadczenie w Call Center

    Oferujemy:

    • Elastyczny czas pracy
    • Umowę o pracę
    • Pracę w młodym, dynamicznym zespole
    • Przyjazną atmosferę pracy
    • Możliwość rozwoju zawodowego
    • Atrakcyjny system prowizyjny

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji (CV i list motywacyjny) wyłącznie w formie elektronicznej w terminie 14 dni od daty ukazania się ogłoszenia, klikając przycisk DOŁĄCZ DO NAS
    z dopiskiem: „Konsultant ds. Likwidacji Szkód w Zespole Call Center”.

    Do oferty prosimy dołączyć sformułowanie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o ochronie danych osobowych.”