Logo Pracuj.pl

Konsultant ds. mailowej obsługi klienta w j. francuskim

Transcom Worldwide Poland Sp. z o.o.O firmie

  • małopolskie
    małopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Udzielanie pisemnego wsparcia użytkownikom platformy modowej;
  • Zgłaszanie błędów technicznych oraz spraw wymagających interwencji;
  • Raportowanie wyników dziennych swojej pracy.

Podział czasu pracy

90%

obsługa zgłoszeń elektronicznych

5%

bieżące zapoznawanie się z aktualizacjami procedur

5%

współpraca z działem Quality

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość zasad pisowni języka francuskiego (na poziomie min. B2);
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (na poziomie min. B1);
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym;
  • Chęć rozwoju zawodowego w obszarze profesjonalnej obsłudze klienta, opartej na najwyższych standardach jakości;
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Umowę o pracę, stała podstawa oraz dodatkowe premie miesięczne;
  • Szeroki pakiet benefitów;
  • Możliwości awansu i szkolenia kompetencyjne;
  • Pracę zdalną na terenie całej Polski;
  • Dobrą atmosferę pracy i zgrany zespół.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • brak dress code’u
  • pakiet relokacyjny
  • wyprawka dla dziecka
  • program rekomendacji pracowników
  • dofinasowanie do okularów
  • program kafeteryjny
  • bonus świąteczny i paczki świąteczne
  • wczasy pod gruszą

Etapy rekrutacji

1

Testy online

2

Rozmowa telefoniczna z Rekruterem

3

Interview online

Transcom Worldwide Poland Sp. z o.o.

Transcom Worldwide Poland Sp. z o.o. jest globalnym liderem BPO w zakresie obsługi klienta, sprzedaży i wsparcia technicznego. Posiadamy ponad 50 oddziałów w 22 krajach na świecie, a nasi Konsultanci obsługują codziennie ponad 600.000 Klientów w 33 językach. W Polsce działamy od ponad 17 lat, w 4 lokalizacjach – Gdańsku, Olsztynie, Białymstoku i Elblągu. Zatrudniamy obecnie ponad 1100 konsultantów, którzy obsługują naszych Klientów w 10 językach m.in. polskim, niemieckim, angielskim, francuskim i językach skandynawskich

Konsultant ds. mailowej obsługi klienta w j. francuskim, małopolskie