Oferta pracy

Konsultant ds. Mailowej Obsługi Klienta z j. francuskim

Transcom Worldwide Poland Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Udzielanie pisemnego wsparcia użytkownikom platformy internetowej;

  • Zgłaszanie błędów technicznych oraz spraw wymagających interwencji;

  • Raportowanie wyników dziennych swojej pracy.

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość obsługi komputera;

  • Bardzo dobra znajomość zasad pisowni języka francuskiego (B2/C1);

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (min. B1);

  • Komunikatywna znajomość języka polskiego

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym (od poniedziałku do piątku w godz. 7:00 - 24:00, pracujące dwa weekendy i część świąt);

  • Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne i kultury osobistej;

  • Chęć rozwoju zawodowego w obszarze profesjonalnej obsłudze klienta, opartej na najwyższych standardach jakości.

To oferujemy

Praca zdalna

Zdalne szkolenie, wdrożenie i praca z domu. W kapciach, przy gorącej kawie. Nie trać czasu stojąc w korkach! 100 % pracowników tego projektu pracuje zdalnie!

Atrakcyjne warunki zatrudnienia

Umowa o pracę, stała podstawa oraz dodatkowe premie miesięczne uzależnione od wyników.

Pakiet benefitów

Karta Multisport, prywatna opieka medyczna, bilety do kina a może ubezpieczenie na życie? Dobierz sobie benefity, które Cię interesują.

Program poleceń pracowniczych

Pracuj ze znajomymi w ramach programu “Pracuj ze mną w Transcom”. Za każdego zatrudnionego pracownika z Twojego polecenia otrzymasz od 700 do 3000 zł brutto dla Ciebie! O szczegóły zapytaj w trakcie rozmowy.

Rozwój

Szkolenie wstępne, ale nie tylko. Możliwości awansu, platforma Transcom University, szkolenia kompetencyjne i webinary wellbeingowe są do Twojej dyspozycji! Możesz również zostać naszym Brand Ambasadorem lub wspierać działania #TranscomCares

Atmosfera

U nas jest bezcenna! Zobacz nasze Social Media:

Facebook - www.facebook.com/TranscomPoland

Instagram - www.instagram.com/transcom.poland

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • pakiet relokacyjny

  • wyprawka dla dziecka

  • program rekomendacji pracowników

  • dofinansowanie do okularów

  • wczasy pod gruszą

  • bonus świąteczny i paczki świąteczne

  • program kafeteryjny

Bądź czujny!

Po złożeniu aplikacji sprawdź maila. Otrzymasz link do testu rekrutacyjnego, wypełnij go, aby móc przejść do kolejnego etapu - najlepsi kandydaci zostaną zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną online!

Transcom jest globalnym specjalistą oferującym usługi w zakresie obsługi klienta, sprzedaży i wsparcia technicznego. Jeśli chcesz pracować ze swojego domu i nie interesuje Cię sprzedaż - ta oferta jest dla Ciebie!

Przewiń do profilu firmy