Logo Pracuj.pl

Konsultant ds. Marketingu

EAGLE RECRUITMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

11 000–14 000
brutto / mies.
  • Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z branży IT, poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko Konsultant ds. Marketingu.

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie strategii i planu realizacji działań marketingowych,
  • Budowanie i utrzymywanie dobrego wizerunku marki pracodawcy w mediach,
  • Realizacja globalnych kampanii organicznych i płatnych,
  • Planowanie i kreacja działań na Social Mediach,
  • Tworzenie raportów w oparciu o wskaźniki ROI,
  • Współpraca z globalnym działem marketingu rekrutacyjnego.

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie w marketingu (obszar digital),
  • Doświadczenie w opracowywaniu i wdrażaniu kampanii marketingowych,
  • Lekkie pióro, umiejętność dopasowywania języka do kanałów publikacji,
  • Znajomość trendów w reklamie, marketingu oraz social mediach,
  • Znajomość j. angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację w środowisku międzynarodowym,
  • Elastyczność i kreatywność- wdrażanie nowych pomysłów i innowacji.

Pracodawca oferuje

  • Atrakcyjne wynagrodzenie zgodne z kompetencjami i posiadaną wiedzą,
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Elastyczne godziny pracy,
  • Możliwość pracy hybrydowej,
  • Benefity pozapłacowe: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta sportowa,
  • Dofinansowanie nauki języków obcych,
  • Zwrot kosztów zakupu wyposażenia stanowiska pracy do pracy z domu.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy

Konsultant ds. Marketingu, Gdańsk