Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1372 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Konsultant ds. Nieruchomości Komercyjnych

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 11.02.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Vertigo Property Group to firma działająca w branży nieruchomości komercyjnych, która współpracuje z zagranicznymi oraz polskimi spółkami. Specjalizujemy się w warszawskim rynku nieruchomości biurowych, dzięki czemu dostarczamy profesjonalne usługi doradcze oparte na wiedzy i doświadczeniu, które gromadzimy nieprzerwanie od 2008 r.

    Portfolio naszych klientów obejmuje duże i uznane marki takie jak Grupa Wirtualna Polska, Vattenfall, Grupa Azoty, Alstom, Western Union i wiele innych.

    Miejsce pracy: Warszawa

    Region: mazowieckie

    Opis stanowiska:

    Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

    • Kompleksową obsługę transakcji wynajmu/sprzedaży nieruchomości biurowych
    • Reprezentację klientów, doradztwo w procesie poszukiwania powierzchni biurowych
    • Wsparcie w procesie negocjacji umów
    • Budowanie długotrwałych relacji z klientami firmy oraz pozyskanymi kontrahentami
    • Analizę rynku: identyfikowanie nowych trendów, monitorowanie rozwoju branży Real Estate w Warszawie
    • Prowadzenie działań marketingowych w zakresie pozyskiwania nowych klientów

    Wymagania:

    Oczekujemy:

    • ­Wykształcenia wyższego (preferowana specjalizacja ekonomiczna lub związana z nieruchomościami)
    • ­Minimum 1 rok doświadczenia zawodowego w branży nieruchomości komercyjnych lub w sektorze usług B2B
    • Doświadczenia w negocjacjach biznesowych
    • ­Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego
    • ­Wiedza z zakresu komercjalizacji oraz dobra znajomość rynku biurowego będą dodatkowym atutem

    Dodatkowo ważne cechy to:

    • Determinacja i chęć do działania
    • Wysoka kultura osobista oraz komunikatywność
    • Samodzielność w działaniu oraz umiejętności efektywnego gospodarowania czasem

    Oferujemy:

    • Atrakcyjny system wynagradzania skoordynowany z oczekiwaniami kandydata
    • Interesującą, pełną wyzwań pracę z różnymi klientami
    • Przyjazną atmosferę pracy w energicznym zespole
    • Możliwości rozwoju w firmie o niekorporacyjnych standardach

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz ze zdjęciem w formacie .pdf
    klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Vertigo Property Group sp.j. z siedzibą w Warszawie."