Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do [podaj: nazwę firmy] z siedzibą w: [podaj: ulica i nr], [podaj: kod pocztowy] [podaj: miejscowość] (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: [wstaw e-mail do kontaktu dla kandydatów].
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konsultant ds. nieruchomości

AREAHOUSE MOKOTÓW SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

1 50020 000 brutto / mies.
  • Puławska 128, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ważna jeszcze 18 dni
    do: 09 lis 2021
  • umowa zlecenie
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Puławska 128

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Poszukiwanie ofert nieruchomości do sprzedania/wynajęcia

  • Przeprowadzanie transakcji kupna/sprzedaży nieruchomości

  • Bezpośrednia obsługa klientem w biurze

  • praca w terenie,

  • pozyskiwanie i sprzedaż nieruchomości.

  • prezentacji nieruchomości

Nasze wymagania

  • Punktualność

  • Wielozadaniowość

  • Wykształcenie min. średnie

  • Komunikatywność

  • Otwartość na ludzi

  • Pozytywne nastawienie

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + prowizja),

  • Cykl szkoleń z branży nieruchomości,

  • Praca w młodym energicznym zespole,

  • Wyjazdy integracyjne,

  • Nie wymagamy doświadczenia w branży nieruchomości.

O nas

Oferujemy pracę biurze nieruchomości AreaHouse

Lokalizacja: Mokotów

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV ZE ZDJĘCIEM oraz zgodą na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacyjnych: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r o ochronie danych osobowych (Dz. U z 2002r. Nr 101 poz.926 ze zm.).