Konsultant ds. nieruchomości

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 25.03.2019
  • Ważna jeszcze 0 dni (do 24.04.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Metrohouse Franchise S.A. jest operatorem największej w Polsce sieci biur nieruchomości. Jesteśmy obecni na polskim rynku nieruchomości od 2006 r. Pod naszą marką działa ponad 70 biur nieruchomości i 500 doradców. Każdego roku obsługujemy kilka tysięcy transakcji na rynku nieruchomości.

    Obecnie poszukujemy do nowego oddziału Metrohouse:

    Konsultanta ds. nieruchomości
    Miejsce pracy: Warszawa
    Nowo otwarte biuro - Warszawa Żoliborz

    Zakres obowiązków:

    • budowanie bazy klientów oddziału
    • koordynacja transakcji zawieranych przez klientów
    • zawieranie umów pośrednictwa z klientami
    • spotkania z klientami na terenie danego miasta

    Oferujemy

    • wynagrodzenie prowizyjne plus podstawa w pierwszych miesiącach pracy
    • narzędzia pracy: komputer, telefon komórkowy
    • intensywny pakiet szkoleń
    • możliwość rozwoju zawodowego

    Oczekujemy:

    • wykształcenia min. średniego
    • motywacji do pracy i zaangażowania przy realizacji celów
    • dobrej organizacji pracy
    • komunikatywności i wysokiej kultury osobistej
    • doświadczenie w pracy z klientami będzie dodatkowym atutem
    opisopis

    Prosimy o przesłanie CV na adres mailowy wraz z klauzulą Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).