Konsultant ds. Obsługi Agentów ubezpieczeniowych

UNIQA

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa agentów ubezpieczeniowych na infolinii call center (połączenia przychodzące)

  • Udzielanie informacji

  • Pomoc w rozwiazywaniu problemów

  • Dbanie o dobry wizerunek firmy

Nasze wymagania

  • Znajomość obsługi komputera

  • Dobra organizacja pracy

  • Chęć rozwoju i nauki pracy w dużej organizacji

  • Komunikatywność i zaangażowanie

  • Samodzielność i inicjatywa

  • Dobre nastawienie na nadchodzący dzień😊

  • Umiejętność pracy w już zgranym i młodym zespole😊

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • System premiowy

  • Możliwość pracy zdalnej

  • Stałe godziny pracy i wolne weekendy

  • Wszystkiego Cię nauczymy

  • Po okresie wdrożenia możliwość rozwoju w innych departamentach firmy

Szukamy osób, które chcą zdobywać wiedzę i rozwijać się w dużej międzynarodowej korporacji ubezpieczeniowej, do pracy na infolinii agencyjnej. Jeśli jesteś zainteresowany pracą w zgranym zespole, chętnie się uczysz i spełniasz poniższe kryteria zgłoś się do nas.

UNIQA

Grupę UNIQA w Polsce reprezentują spółki UNIQA TU S.A. oraz UNIQA TU na Życie S.A., oferujące ubezpieczenia majątkowe, komunikacyjne i życiowe, zarówno dla klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych. UNIQA jest blisko klientów, zapewniając im profesjonalne doradztwo i pomoc w wyborze ubezpieczenia.

Doceniamy i promujemy zaangażowanie, niekonwencjonalne pomysły i działanie. Jeśli cenisz miejsce pracy, w którym ważna jest atmosfera współpracy i zaufania, zapraszamy do nas!

Przewiń do profilu firmy