Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konsultant

PersonGlobalO firmie

  • Częstochowa

    Częstochowa, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa prostego w użytkowaniu BOTa ( nie zajmujemy się ani marketingiem ani sprzedażą - nasz system BOT umawia spotkania i obsługuje klienta )

  • Wykonywanie kampanii reklamowych przy użyciu najnowszych metod sztucznej inteligencji

Nasze wymagania

  • Chęć do pracy ( nie przejmuj się, my Cię wszystkiego nauczymy :)

  • Zamieszkanie w Kielcach lub w Częstochowie lub w pobliżu wskazanych miast

  • Wiek powyżej 18 lat

  • Podstawowa znajomość obsługi komputera

To oferujemy

  • Stabilną pracę i pewne dochody ( atrakcyjna podstawa wynagrodzenia oraz bonusy i premie za dodatkowe wyniki ), w trudnym czasie pandemii

  • Profesjonalne szkolenie oraz wdrozenie do pracy

  • Nowoczesne biuro zlokalizowane w centrum Kielc / Czestochowy

  • Możliwość pracy według indywidualnego grafiku ( zapraszamy studentów, emerytów, osoby bez doświadczenia zawodowego, osoby mające inną - równoległą - pracę )

  • Atrakcyjne benefity pracownicze i możliwość rozwoju zawodowego

  • Udział w ciekawych projektach i wiele unikalnych wyzwań zawodowych

PersonGlobal

PersonGlobal to grupa bardzo doświadczonych rekruterów, którzy szlify zawodowe nabierali w wielu międzynarodowych korporacjach oraz mniejszych firmach zarówno w Polsce, Rosji, na Ukrainie, jak i w wielu innych miejscach na świecie. Jesteśmy pasjonatami rekrutacji, dlatego selekcje pracowników nie traktujemy jako pracę, a raczej jako nasze hobby.

Przewiń do profilu firmy