Oferta pracy

Konsultant ds. Obsługi Klienta – 7/8

Lidl Polska sp. z o.o.O firmie

  • Kolorowa 2, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • część etatu
  • młodszy specjalista (Junior)

Lidl Polska sp. z o.o.

Kolorowa 2

Poznań

Twój zakres obowiązków

Poznaj zadania jakie mamy dla Ciebie:

• Wsparcie klienta sklepów stacjonarnych oraz sklepu online w kanałach tradycyjnych i mediach społecznościowych

• Pisemna i telefoniczna obsługa Klientów w oparciu o nowoczesny CRM

• Zapewnienie najwyższego poziomu obsługi zgodnie z przyjętymi standardami

• Efektywna współpraca z innymi działami w organizacji

Nasze wymagania

Idealnie pasujesz do Naszego zespołu, jeżeli:

• Lubisz kontakt z ludźmi, a pomoc w rozwiązywaniu problemów to dla Ciebie przyjemność

• Posiadasz umiejętności słuchania, wyciągania wniosków i analizy potrzeb Klienta

• Lubisz wyzwania i dążysz do osiągania założonych celów

• Posiadasz pogodne usposobienie i lubisz pracę w zgranym, różnorodnym zespole

• Charakteryzuje Cię wysoka kultura osobista

• Masz chęć do rozwijania swoich umiejętności oraz zdobywania nowych doświadczeń

• Praca zmianowa nie jest dla Ciebie przeszkodą

Mile widziane

Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem 😉

To oferujemy

  • Atrakcyjne zarobki

  • Gwarantowany wzrost wynagrodzenia już po 1. roku pracy

  • Umowa o pracę na min. 12 miesięcy bez okresu próbnego

  • Sabbatical

  • Szkolenia i możliwość rozwoju

  • Możliwość awansu

  • Bony na święta

  • Karta Multisport

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • kawa / herbata

  • napoje

  • wyprawka dla dziecka

  • wyprawka szkolna

  • paczki świąteczne