Oferta pracy

Konsultant ds. Obsługi Klienta

PROVIDENT PolskaO firmie

3 1004 000 brutto / mies.
  • Bełchatów, Kutno, Łowicz, Łódź, Pabianice, Piotrków Trybunalski, Radomsko, Rawa Mazowiecka, Sieradz, Skierniewice, Tomaszów Mazowiecki, Zduńska Wola, Zgierz

  • Ogłoszenie wygasło 2 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowa obsługa infolinii dla Klienta, który korzysta z usług firmy

  • Przyjmowanie wpływających zgłoszeń, wniosków i reklamacji

  • Obsługa Klienta zainteresowanego skorzystaniem z usług firmy – infolinia przychodząca

  • Prowadzenie telefonicznych rozmów rekrutacyjnych na stanowisko Doradcy Klienta

Nasze wymagania

  • Doskonale znasz specyfikę pracy w Call Center i lubisz kontakt telefoniczny z Klientami

  • Posiadasz doświadczenie w telefonicznej obsłudze Klienta

  • Posiadasz wykształcenie min. średnie

  • Jesteś gotowy/a do pracy w systemie zmianowym (7:00-21:00)

  • Wyróżnia Cię empatia i chęć niesienia pomocy Klientowi

  • Szybko się uczysz, wyróżnia Cię duża samodzielność, a kreatywność to Twoja mocna strona

  • Jeżeli dodatkowo posiadasz warunki do świadczenia pracy zdalnej – odpowiednią przestrzeń i stałe łącze internetowe - to świetnie się składa!

  • My zapewnimy Ci niezbędne narzędzia pracy i szkolenie w trybie online.

To oferujemy

  • Pracę zdalną

  • Elastyczne godziny pracy (7-21)

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

  • Pakiet opieki medycznej

  • Dzień wolny na wolontariat

  • Ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach

  • Ścieżki kariery wspierające rozwój w organizacji

  • Pakiet profesjonalnych szkoleń wdrożeniowych i rozwojowych

  • Platformę kafeteryjną oraz platformę społecznościowo-grywalizacyjną

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy