Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konsultant ds. Obsługi Klienta

Würth Industrie Service GmbH & Co.KG BydgoszczO firmie

  • Bydgoszcz
    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • Specjalista (Mid / Regular)

Würth Industrie Service GmbH & Co.KG Bydgoszcz

Bydgoszcz

ZOSTAŃ CZĘŚCIĄ NASZEGO

ZESPOŁU!

Würth Industrie Service GmbH & Co. KG należąca do Grupy Würth, jest dostawcą niezawodnych, zautomatyzowanych rozwiązań w obszarze dostaw części kategorii C do przedsiębiorstw przemysłowych.

W tej dynamicznie rozwijającej się rodzinnej firmie pracownicy są podstawą naszego sukcesu. Silny duch współpracy, dobre samopoczucie

każdego pracownika oraz koleżeńska atmosfera są dla nas bardzo ważne. Właśnie dlatego z szacunkiem, uznaniem i wdzięcznością odnosimy

się do wykonanej pracy. Warto poznać naszą firmę i jej pracowników!

JA BYM TO ZROBIŁ

Miejsce pracy: Bydgoszcz

W związku z dynamicznym rozwojem sieci sprzedaży w Polsce poszukujemy kandydatów na stanowisko Konsultant ds. Obsługi Klienta.

Zakres obowiązków

  • Wspieranie przedstawicieli handlowych na terenie Polski
  • Telefoniczny kontakt z klientami Würth Industrie Service
  • Tworzenie zapytań ofertowych oraz przygotowywanie ofert handlowych
  • Wprowadzanie zamówień do systemu oraz bieżący nadzór nad prawidłową i terminową ich realizacją
  • Prowadzenie baz danych
  • Zapewnianie sprawnego przepływu informacji
  • Budowanie długoterminowych, partnerskich relacji z klientami i pozytywnego wizerunku firmy.

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie
  • Biegła znajomość języka niemieckiego i/lub języka angielskiego
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel)
  • Doświadczenie w obsłudze klienta oraz sprzedaży będzie dodatkowym atutem
  • Doświadczenie w sprzedaży elementów złącznych, elektronarzędzi, narzędzi ręcznych lub produktów BHP będzie dodatkowym atutem
  • Silna motywacja do realizacji stawianych celów
  • Rozwinięte umiejętności interpersonalne i organizacyjne.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne miejsce pracy w znanej niemieckiej firmie o międzynarodowym zasięgu
  • Umowa o pracę w dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwie
  • Możliwość uczestniczenia w rozbudowie i rozwoju naszej wewnętrznej struktury na terenie Polski
  • Szkolenia w głównej siedzibie firmy w Bad Mergentheim w Niemczech.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji w języku niemieckim lub angielskim klikając w przycisk aplikowania.
Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub „Wyślij” wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie przez Würth Industrie Service swoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Ta zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie Pracy lub w innych przepisach prawa, np. Twoje zdjęcie, zainteresowania. Dane osobowe wskazane w Kodeksie Pracy lub w innych przepisach prawa (m.in. Twoje imię, nazwisko, doświadczenie zawodowe, wykształcenie) przetwarzamy na podstawie przepisów prawa. Jeżeli nie chce Pani/Pan, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Pani/Panu, proszę ich nie zamieszczać w swoich dokumentach. Pani/Pana zgoda jest dobrowolna i nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Może Pani/Pan ją cofnąć w dowolnym momencie, wysyłając e-mail na adres: [email protected] Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przez Würth Industrie Service przed cofnięciem zgody.

Jeżeli chce Pani/Pan brać udział w rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, a także na inne stanowiska, które mogą być prowadzone w przyszłości przez naszą firmę proszę koniecznie załączyć w swoim CV klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji, w szczególności w CV oraz liście motywacyjnym, w bieżącym procesie rekrutacji, jak również na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Würth Industrie Service zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych - RODO).

Würth Industrie Service GmbH & Co. KG • Nicole Fischbach • Industriepark Würth, Drillberg • 97980 Bad Mergentheim • T +49 7931 91-1933 • [email protected] • www.wurth-industry.pl

Ogłoszenie archiwalne