Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1136 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

konsultant ds. obsługi klienta

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Asystent
  • 06.05.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Nasz Klient, firma z branży motoryzacyjnej, zajmująca się internetową sprzedażą asortymentu, obecnie w związku z nadejściem sezonu letniego poszukuje pracowników na stanowisko:

    nr referencyjny: kos/05/15
    miejsce pracy: Bydgoszcz
    region: kujawsko-pomorskie

    opis stanowiska:

    • obsługę infolinii przychodzącej - profesjonalną obsługę (telefoniczną i mailową) Klientów na rynku polskim
    • sprzedaż i doradztwo w zakresie produktów z branży motoryzacyjnej (opony, felgi, akcesoria)
    • przeprowadzanie badań marketingowych (ankiet)
    • obsługę posprzedażową Klienta – zapytania / przyjmowanie ewentualnych reklamacji
    • dbanie o wysoki poziom obsługi oraz pozytywny wizerunek firmy na rynku

     wymagania:

    • wykształcenie minimum średnie
    • doświadczenie w obsłudze klienta / doświadczenie w telefonicznej obsłudze Klienta
    • dobra znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office
    • komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów
    • wysoka kultura osobista
    • zaangażowanie i odpowiedzialność za powierzone zadania
    • gotowość do pracy w systemie zmianowym, również do dyżurów weekendowych
    • mile widziana znajomość branży motoryzacyjne
    • znajomość języka obcego będzie dodatkowym atutem

     oferujemy:

    • stałą, ciekawą i pełną wyzwań pracę w Dziale Obsługi Klienta prężnie rozwijającej się firmy
    • szkolenie wstępne
    • możliwość uzyskania premii, uzależnionej od wyników sprzedażowych
    • konkursy sprzedażowe
    • pracę w młodym zespole
    • możliwość uczestniczenia w szkoleniac
    • szansę rozwoju i awansu oraz zdobycie szerokiego doświadczenia w zakresie obsługi klienta
    • elastyczny czas pracy
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    bottom