Ta oferta pracy jest nieaktualna od 7 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Konsultant ds. Obsługi Klienta

  • Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2019-01-15

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Job Description

    Danfoss to światowej klasy dostawca hydrauliki siłowej, produktów z zakresu ogrzewnictwa i ciepłownictwa, chłodnictwa i klimatyzacji a także przetwornic częstotliwości do silników oraz komponentów automatyki przemysłowej. Jesteśmy partnerem dla naszych klientów w budownictwie, rolnictwie, przemyśle i innych obszarach.

    Jeśli jesteś absolwentem bądź studentem ostatnich lat studiów kierunków technicznych i chcesz poznać jak funkcjonuje międzynarodowa organizacja, to my postawimy na Twój rozwój.

    Czy jesteś gotów podjąć wyzwanie? Masz niepowtarzalną okazje dołączyć do zespołu specjalistów i razem z nami tworzyć inżynierię jutra!

    Obecnie poszukujemy do naszego Działu Obsługi Klienta w Grodzisku Mazowieckim osoby na stanowisko:
    Konsultanta ds. Obsługi Klienta
    16056BR

    Główne zadania:

    • działanie jako pierwsza linia kontaktu dla klientów dzwoniących do Danfoss i udzielanie odpowiedzi na proste zapytania
    • rejestrowanie i odpowiednie przekierowywanie zapytań do Działu Technicznego lub Obsługi Zamówień
    • wsparcie obsługi zamówień klientów
    • wykorzystywanie systemów SAP oraz Salesforce w codziennej pracy

    Wymagania:

    • wykształcenie techniczne lub w trakcie studiów
    • wysoce rozwinięte zdolności komunikacyjne
    • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
    • umiejętność obsługi komputera
    • systematyczność i umiejętność pracy własnej
    • umiejętność współpracy w zespole
    • doświadczenie związane z telefoniczną obsługą klienta będzie dodatkowym atutem

    Oferujemy:

    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • premię roczną
    • prywatną opiekę medyczną (Luxmed) z możliwością rozszerzenia pakietu na innych członków rodziny
    • dofinansowanie do karty Multisport lub OK system
    • ubezpieczenie na życie
    • dodatkowy indywidualny program emerytalny
    Please apply at your earliest convenience. We do not have an application deadline but accept applications as long as the job is posted.The position will be closed down once we have found the right candidate.
    Company Profile
    Watch how Danfoss is Engineering tomorrow, here.