Oferta pracy

Konsultant ds. Obsługi klienta i sprzedaży

AUTONOMIA - CONSULTING LUCYNA ŁAWNICZAKO firmie

  • Barwicka 14
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

AUTONOMIA - CONSULTING LUCYNA ŁAWNICZAK

Barwicka 14

Poznań

Poznań Ławica, Region: wielkopolskie

Firma doradczo – szkoleniowa w związku z rozbudową struktur firmy poszukuje osoby na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • obsługa klientów przez telefon (doradztwo w zakresie oferowanych usług, przygotowywanie ofert, kontakt z klientami podczas realizacji usług)
  • planowanie i umawianie spotkań konsultantów, zarządzanie kalendarzem
  • koordynacja działań marketingowych
  • monitorowanie statusu wszystkich szans sprzedażowych
  • realizacja zadań administracyjnych związanymi z szansami sprzedażowymi
  • wprowadzanie danych do systemu
  • redagowanie materiałów wspierających sprzedaż

Wymagania:

  • energia, miłe usposobienie i nastawienie na rozwiązywanie problemów
  • umiejętność współpracy w zespole
  • doświadczenie w obsłudze klientów i koordynacji procesów wewnętrznych
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze projektów dofinansowanych
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • dobra znajomość funkcjonowania mediów społecznościowych
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • obowiązkowość i zaangażowanie w powierzone zadania

Oferujemy:

  • pracę w zespole osób pracujących z pasją
  • umowę o pracę na pełen etat
  • stabilne warunki pracy i atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • szkolenia, możliwość rozwoju zawodowego i doskonalenia umiejętności

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Proszę o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji”.

Pragniemy poinformować, iż Administratorem danych osobowych przekazanych przez Panią/Pana jest firma Autonomia Consulting Lucyna Ławniczak ul. Barwicka 14C/5 w Poznaniu.

Informujemy, że Pana/Pani dane osobowe są przetwarzane w celu przeprowadzenia i rozstrzygnięcia procesu rekrutacji prowadzonej przez administratora danych osobowych na podstawie art. 22¹ § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. – kodeksu pracy (Dz.U.2018.917) w związku z art. 88 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) i wyrażonej przez Panią/Pana zgody.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy