Oferta pracy

Konsultant ds. Obsługi Klienta

Kamsoft S.AO firmie

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Bezpośrednie wsparcie telefoniczne dla użytkowników systemów IT.

  • Zarządzanie zgłoszeniami serwisowymi klientów.

  • Zdalny serwis systemów zainstalowanych u klienta.

  • Udział w działaniach handlowych.

  • Okresowe szkolenia użytkowników systemu.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracach serwisowych systemów informatycznych.

  • Biegła znajomość pakietu MS Office.

  • Doświadczenie we współpracy z klientami.

  • Umiejętność nawiązywania kontaktów i wysoka kultura osobista.

  • Doświadczenie w pracy zespołowej.

  • Umiejętność analizowania problemów i znajdowania rozwiązań.

Mile widziane

  • Znajomość podstawowych narzędzi bazodanowych, w szczególności języka SQL.

To oferujemy

Oferujemy:

Jeżeli informatyka - to Twoja pasja, a praca - to dla Ciebie przyjemność, oferujemy Ci wieloletnie i stabilne zatrudnienie, ambitne wyzwania, szkolenia, możliwość uczenia się od najlepszych, udziały w konferencjach, a przede wszystkim przyjazną atmosferę pracy.

Dołączając do nas:

- Znajdziesz ludzi z pasją o otwartych umysłach, którzy chętnie dzielą się wiedzą,

- Będziesz pracować w zespole, w którym panuje przyjazna atmosfera,

- Rozwiniesz swoje kompetencje uczestnicząc w szkoleniach.

Dodatkowo zatroszczymy się o:

- Twoje zdrowie (prywatna opieka medyczna, polisa lekowa, ubezpieczenie na życie, akcje prozdrowotne),

- Twoją kondycję (dofinansowanie do sportu i rekreacji, imprezy dla biegaczy, karty MultiSport),

- Twoją rozrywkę (imprezy integracyjne, imprezy rodzinne, wyjścia na kręgle, wyjazdy na narty),

- Twój rozwój (szkolenia, konferencje, certyfikaty, kursy programistyczne).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie usług turystycznych

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • przedszkole / żłobek pracowniczy

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

Kamsoft S.A

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony www.kamsoft.pl

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy