Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Konsultant ds. Obsługi Klienta

Columbus Energy S.A.O firmie

  • Jasnogórska 9, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Columbus Energy S.A.

Jasnogórska 9

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • przyjmowanie zgłoszeń telefonicznych i mailowych

  • udzielanie informacji na temat usług i przyjmowanie dyspozycji

  • doradztwo w wyborze najlepszych rozwiązań

  • budowanie relacji i kreowanie pozytywnego wizerunku firmy

  • współpracę ze wszystkimi działami firmy

Nasze wymagania

  • uśmiechu i dużo pozytywnej energii

  • komunikatywności i swobody wypowiedzi

  • nastawienia na realizację celów i współpracę w zespole

  • zaangażowania, chęci uczenia się nowych rzeczy i gotowości do zmian

  • znajomości obsługi komputera-pakiet MS Office

To oferujemy

  • będziesz pracować u lidera rynku branży fotowoltaicznej

  • rozwiniesz swoją karierę

  • będziesz mógł realizować własne pomysły

  • masz szansę zdobycia ogromnego doświadczenia

  • gwarantujemy wyzwania i dużo ciekawych projektów

  • obejmiesz samodzielne stanowisko przy jednoczesnym wsparciu Managera

  • otrzymasz umowę o pracę na cały etat

  • możesz mieć opiekę medyczną oraz Multisport

  • wypijesz pyszną kawę – bez limitu :)

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

  • karta MultiSport

  • komputer służbowy

Jesteśmy najczęściej wybieranym dostawcą domowej fotowoltaiki w Polsce – oferujemy nowoczesne i ekologiczne rozwiązania dla domów, firm i rolników. Dostarczamy kompleksową obsługę klienta oraz opiekę posprzedażową.

Tworzymy zespół ludzi, którzy wierzą, że dzięki energii ze Słońca nasz świat może być lepszy – zarówno pod względem ekologii, jak i ekonomii.

Oferujemy Klientom dostęp do przyszłości – poprzez instalacje fotowoltaiczne, magazyny energii oraz pompy ciepła. Rozwijamy też rozwiązania dla elektromobilności.

Przewiń do profilu firmy