Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konsultant ds. Obsługi Klienta Niemieckojęzycznego

OPONEO.PL S.A.O firmie

  • Podleśna 17, Bydgoszcz
    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

OPONEO.PL S.A.

Podleśna 17

Bydgoszcz

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowa obsługa klientów zagranicznych

  • realizacja zamówień i interwencji zagranicznych

Nasze wymagania

  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i w piśmie

  • minimum średnie wykształcenie

  • dobra znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office

  • komunikatywność

Mile widziane

  • znajomość innego języka europejskiego w stopniu podstawowym

  • znajomość branży motoryzacyjnej

To oferujemy

  • zatrudnienie na cały etat w oparciu o umowę o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • bezpłatna firmowa siłownia oraz zajęcia fitness (lokalizacja Bydgoszcz)

  • napoje i pyszna kawa z ekspresu ciśnieniowego

  • nowoczesna infrastrukturze biurowa: szatnie, prysznice, kantyna z pysznymi posiłkami (lokalizacja Bydgoszcz)

  • swobodna atmosfera, premie świąteczne, zniżki na usługi kulturalne i imprezy integracyjne

  • firma podbijająca zagraniczne rynki e-commerce

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • siłownia w biurze

  • firmowa drużyna sportowa

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • paczki świąteczne

Oponeo.pl S.A. to polska firma obecna coraz szerzej na rynku europejskim, a także w Stanach Zjednoczonych.

Zależy nam na tym, aby klienci byli zadowoleni z zakupu w naszym sklepie i aby mieli pewność, że dbamy o ich bezpieczeństwo na drodze sprzedając najlepszej jakości produkty. Oponeo.pl S.A. to też miejsce, w którym klienci znajdą profesjonalną wiedzę na temat opon, aktualne testy, opinie innych użytkowników i relacje z wydarzeń sportowych które wspieramy.

W Oponeo.pl S.A. pracuje już ponad 450 osób, ale do rozbudowy nadal potrzebujemy zarówno specjalistów, jak i osób zamierzających zdobyć doświadczenie zawodowe.

Przewiń do profilu firmy