Oferta pracy

Konsultant ds. Obsługi Klienta Niemieckojęzycznego

LILIMO sp. z o.o.O firmie

4 000‐5 500 zł brutto / mies.
  • Świętego Michała 100
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

LILIMO sp. z o.o.

Świętego Michała 100

Poznań

Lilimo Sp. z o.o. jest firmą działającą w branży meblarskiej. Zajmujemy się zarówno montażem mebli jak i ich sprzedażą i wysyłką do naszych klientów. W dużej mierze współpracujemy z klientami niemieckojęzycznymi.

Opis stanowiska

  • stała współpraca z niemieckojęzycznymi partnerami biznesowymi
  • kompleksowa obsługa mailowa klientów niemieckojęzycznych
  • współpraca z działem magazynowym firmy
  • obsługa systemów sprzedażowo-magazynowych w języku niemieckim
  • współpraca z polskimi dostawcami firmy

Wymagania

  • wymagana bardzo dobra znajomość języka niemieckiego do pracy mailowej i telefonicznej (minimum poziom C1)
  • mile widziana znajomość języka angielskiego
  • samodzielność w podejmowaniu decyzji
  • umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność pracy pod presją czasu i praktyczna organizacja własnego czasu pracy
  • lojalność i zaangażowanie

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • początkowe wynagrodzenie w granicach 4000-5500 zł brutto w zależności od posiadanych umiejętności i doświadczenia aplikującego
  • możliwość rozwoju w młodej rozwijającej się firmie
  • możliwość pracy w młodym ambitnym zespole
  • możliwość pracy zdalnej

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy